Bruce Willis sa pochválil sexi ženou, jeho kolegyňa... Na svoju starú milenku nemala čas?! | Topky.sk

Pondelok, 26. august 2019. Meniny má Samuel, zajtra Silvia.

Bruce Willis sa pochválil sexi ženou, jeho kolegyňa... Na svoju starú milenku nemala čas?!

Bruce Willis sa pochválil svojou sexi manželkou.
Bruce Willis sa pochválil svojou sexi manželkou.
Zdroj: profimedia.sk
16.01.2019 20:00

NEW YORK - V utorok večer sa konala slávnostná premiéra filmu Glass, v ktorom stvárňujú ústredné postavy aj herec Bruce Willis (63) a jeho kolegyňa Sarah Paulson (44). Oboch prišli na slávnostné premietanie podporiť aj ich lásky. No kým hrdina akčných filmov sa k svojej sexi žene Emme (40) zamilovane túlil, blondínka sa so svojou výrazne staršou partnerkou vyfotiť nedala.


Predviedol sa v lepšom svetle! Minulý týždeň sme sa s vami na topkách podelili o fotky, ktoré zachytávali slávneho herca Brucea Willisa značne pod parou. Oveľa príjemnejší je však pohľad na zábery z utorkovej premiéry filmu Glass, kde mu na červenom koberci robila spoločnosť jeho manželka Emma. 

Sympatická tmavovláska stavila na čierne šaty s krátkou sukňou, ktoré odhaľovali jej dokonale tvarované nohy. Bruce bol na svoju atraktívnu polovičku právom hrdý a keď spoločne pózovali fotografom, tak sa ku nej zamilovane túlil. 

Bruce Willis sa pochválil svojou sexi manželkou.
Bruce Willis
Zdroj: profimedia.sk

Oporu v podobe partnerky mala na premiére aj Willisova kolegyňa Sarah Paulson. Tá od roku 2015 tvorí pár so 76-ročnou kolegyňou Holland Taylor, ktorú mnohí diváci poznajú vďaka sitkomu Dva a pol chlapa, kde stvárňuje mamu Charlieho Harpera.  

Tento párik však prítomným fotografom spolu nezapózoval. Avšak nie preto, žeby láska z ich vzťahu vyprchala. Taylor totiž nedávno oslavovala narodeniny a jej milenka jej prostredníctvom sociálnych sietí adresovala toto vyznanie: „Milujem ťa divoko a navždy!”

Sarah Paulson na slávnostnej premiére filmu Glass.
Sarah Paulson
Zdroj: profimedia.sk

Holland Taylor prišla svoju partnerku podporiť. Fotografom však spoločne nezapózovali.
Holland Taylor
Zdroj: SITA


Galéria

Bruce Willis sa pochválil Bruce Willis sa pochválil Sarah Paulson na slávnostnej Holland Taylor prišla svoju Hviezdy slávnostnej premiéry filmu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články