FOTO: Diskotéková hviezda BONEY M. roztancovala celé bratislavské NTC | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

FOTO: Diskotéková hviezda BONEY M. roztancovala celé bratislavské NTC

30.11.2018 16:30

BRATISLAVA - Fantastickú zábavu a skvelú párty predviedla pôvodná líderka a originálny hlas legendárnej skupiny, ktorá valcovala a dodnes valcuje tanečné diskotéky. Pozrite si, ako bolo na koncerte legendy Boney M.


Divákom najskôr rozprúdila krv v žilách nemecká legenda Saragossa Band. Nevynechali ani jeden z ich legendárnych hitov – Hands up, Agadou, Zabadak, Big Bamboo, Rasta Man, Malajka. Hodinu energicky hrali tak, ako sme u nich zvyknutí a diváci ich show, počas ktorej len málokto obsedel, oceňovali potleskom, ale najmä hlasivkami, ktoré dostali počas celej takmer trojhodinovej show poriadne zabrať.

Bavili sa všetci – mladí aj tí dušou stále mladí, ktorí zaspomínali na riadne disko časy rokov minulých.

FOTO: Diskotéková hviezda BONEY

Po hodine prišli na scénu hlavné hviezdy večera na čele so skvelou Liz Mitchell. Ich vystúpenie za doprovodu živej kapely odpálili, ako sa patrí a hala sa zatriasla v základoch pod nohami tanečných kreácií divákov. Celé zoskupenie takmer dve hodiny nedalo vydýchnuť publiku. Hrali hit za hitom, počas ktorých diváci museli lapať za dychom z toľkého tancovania.

FOTO: Diskotéková hviezda BONEY

Zazneli ich všetky najväčšie hity ako Daddy Cool, Sunny, Ma Baker, Belfast, Rivers of Babylon, Rasputin a výber skladieb Liz Mitchell obohatila o megahit Killing Me Softly, ktorý si s ňou celá hala odspievala. S divákmi a Bratislavou sa Boney M. rozlúčili s citom odspievanou skladbou od Beatles – Let it be, ktorý dal bodku za večerom plným zábavy, nostalgie ale aj hudobného umu.

FOTO: Diskotéková hviezda BONEY

Po koncerte kapela ochotne podpisovala fanúšikom podpis karty a pózovala s nimi na spoločné fotky, ktoré sú pre divákov určite krásnou spomienkou.

FOTO: Diskotéková hviezda BONEY


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články