VIDEO Krásny počin svetovej hviezdy: Priatelia, berme si príklad, tento svet môže byť lepší | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

VIDEO Krásny počin svetovej hviezdy: Priatelia, berme si príklad, tento svet môže byť lepší

Cardi B
Cardi B
Zdroj: TASR/AP
21.10.2018 18:00

NEW YORK - Americká rapperka Cardi B vo štvrtok rozdávala v newyorskom Brooklyne kabáty a topánky zadarmo. Dvadsaťšesťročná interpretka tak urobila v obytnom komplexe Marlboro Houses, kde ju podľa videa, ktoré zhotovil reportér televízie ABC-7, v chladnom jesennom počasí privítali stovky detí a rodičov.


"Musíme byť príkladom pre tieto deti a pre budúcnosť. Viete, niekedy si ľudia myslia, že robíme len šlamastiku, ale my sa naozaj, naozaj, naozaj staráme o naše deti, našu komunitu a všetko," cituje rodáčku z newyorského Bronxu portál PIX-11. Prekvapenia sa na charitatívnom podujatí nedočkali len ľudia v núdzi, ale aj samotná Cardi B. Rapperka dostala od obyvateľov komplexu symbolický kľúč k Marlboro Houses a tiež tortu k narodeninám, ktoré oslávila 11. októbra.

Cardi B, vlastným menom Belcalis Almanzar, debutovala v roku 2017 singlom Bodak Yellow, ktorý sa dostal na prvú priečku Billboard Hot 100 a v roku 2018 jej vyniesol aj dve nominácie na Grammy. Jej prvý album Invasion of Privacy, ktorý sa dostal na trh v apríli 2018, debutoval na prvej priečke Billboard 200 a okrem spomínaného Bodak Yellow z neho vzišli aj ďalšie tri úspešné single Bartier Cardi, Be Careful a I Like It.


Galéria

Cardi B Speváčka a raperka Cardi Speváčka a raperka Cardi Cardi B Cardi B

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
VIDEO: YouTube/Eyewitness News ABC7NY

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články