Promi maminy v spoločnosti: Jedna pretŕčala nové prsia, druhá gaťky! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Promi maminy v spoločnosti: Jedna pretŕčala nové prsia, druhá gaťky!

Cardi B a Eva Longoria rozhodne zaujali.
Cardi B a Eva Longoria rozhodne zaujali.
Zdroj: SITA a profimedia.sk
02.05.2019 20:00

LOS ANGELES - Bolo sa na čo pozerať! Stredajší večer sa niesol v znamení odovzdávania hudobných cien Billboard Music Awards. Ako už býva zvykom, celebritne krásky si dali na svojom zovňajšku záležať. Od rodičovských povinností si odbehli aj raperka Cardi B (26) a herečka Eva Longoria (44), ktoré stavili na dosť odvážne kreácie. Pozrite!


Nepochybne najväčšou hviezdou tohtoročného odovzdávania cien Billboard Music Awards bol raper Drake. 32-ročný umelec z Kanady si odniesol domov až dvanásť sošiek. 

Drake
Zdroj: SITA

O polovicu menej ich získala jeho kolegyňa Cardi B. Tej už tradične robil spoločnosť manžel Offset. Dvojica nesklamala a aj teraz sa pred fotografmi vzájomne olizovali. Tmavovláska však zaujala i bujnými prednosťami. Tie si dala nedávno upraviť, pretože po pôrode a dojčení dcérky Kulture s nimi nebola spokojná. 

Offset, Cardi B
Zdroj: SITA

Cardi B
Zdroj: profimedia.sk

Kontroverzná a umelo pôsobiaca raperka nebola na podujatí jedinou prominentnou mamičkou. Od drobca si odbehla napríklad aj herečka Eva Longoria. Tej sa podarilo parádne schudnúť. A tak nečudo, že vystavila svoje krivky na obdiv v pomerne odvážnych šatách, z ktorých jej každú chvíľu vykukali nohavičky. 

Eva Longoria
Zdroj: profimedia.sk

Ďalšie FOTO z odovzdávania hudobných cien nájdete v GALÉRII>>

Kto sa obliekol lepšie?

Cardi B

27

Eva Longoria

271

Počet hlasov: 298


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články