Pred pár týždňami v pôrodnici, dnes na móle! Známa herečka hviezdou výnimočnej šou | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Pred pár týždňami v pôrodnici, dnes na móle! Známa herečka hviezdou výnimočnej šou

Eva Longoria
Eva Longoria
Zdroj: SITA
01.10.2018 20:00

PARÍŽ - Žiarila! Aj hlavné mesto Francúzska žije v týchto dňoch Fashion Weekom. V nedeľu sa v rámci neho konala módna šou, ktorá bola dosť nezvyčajná. Prebiehala totiž na špeciálnom móle umiestnenom na rieke Seina. V úlohe manekýnky sa predviedla aj slávna herečka Eva Longoria (43), ktorá si tam odbehla od svojho trojmesačného synčeka Santiaga.


Eva Longoria, ktorá sa preslávila účinkovaním v seriali Zúfalé manželky, prežíva v súkromí vydarené obdobie. Vydala sa za úspešného pracháča José Bastóna, ktorému nedávno porodila krásneho a zdravého synčeka. 

Pri pohľade na herečkine príspevky na sociálnych sieťach to pôsobí dojmom, že si úlohu mamičky užíva. V uplynulých dňoch však na istý čas vymenila plienky a detské hračky za šminky a vyské opätky. Prijala totiž ponuku predvádzať jeden z modelov na parížskom týždni módy.

Longoria bola jednou z hviezd výnimočne módnej šou, ktorá prebiehala na špeciálne navrhnutom móle. To bolo postavené tak, že to pôsobilo dojmom, akoby sa modelky prechádzali po rieke Seine. Zhruba na pol hodinu bola na nej kvôli tomu prerušená doprava. Výnimočnej prehliadky sa zúčastnili tisíce hostí a prostredníctvom sociálnych sietí ju mohli sledovať aj ľudia v rôznych krajinách.    

Eva Longoria
Zdroj: SITA

Chceli by ste sa zúčastniť takejto módnej šou?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 122Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články