°C

Piatok, 23. október 2020. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Nové FOTO slávnej herečky: Nicole, veď ti vidno celé prsia!

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Zdroj: SITA
19.09.2018 20:00

LOS ANGELES - Oblečená, a predsa poriadne sexi! Nicole Kidman už síce má 51 rokov, avšak rozhodne nepatrí do starého železa. Dokazujú to aj fotky, ktoré zdobia aktuálne vydanie magazínu Marie Claire. Slávna herečka sa pred objektívom predviedla v provokatívnych šatách, pod ktorými nemala podprsenku. Svetu tak rafinovaným spôsobom ukázala svoje prsia.


Nicole Kidman patrí k hviedznym kráskam, ktoré v boji so starobou neváhajú využiť všetky možné a dostupné prostriedky. Na červenom koberci síce občas prekvapí až príliš vyžehlenou tvárou, ale treba uznať, že na svoj vek ozaj nevyzerá. 

Známa umelkyňa sa stará nielen o svoju pleť. Dbá aj o figúru, ktorú neváha predviesť v Evinom rúchu. Za zmienku tiež stojí, že herečkine prsia odolávajú zemskej príťažlivosti. Nicole si pokojne môže obliecť outfity bez podprsenky. 

Jeden taký predviedla aj v rámci fotenia pre Marie Claire. Kidman si obliekla čipkované šaty, pod ktorými mala telové nohavičky. Oveľa viac zaujala vrchnou časťou tela, keďže sa jej pod jemnou látkou črtali bradavky.    

Nicole Kidman ozdobila svojim sexepílom aktuálne vydanie magazínu Marie Claire.
Nicole Kidman
Zdroj: instagram/ Marie Claire

Nicole Kidman sa pred objektívom predviedla v takýchto sexi šatách.
Nicole Kidman
Zdroj: instagram/ Marie Claire

Nicole Kidman si pod šaty nedala podprsenku a svetu tak ukázala svoje vnady.
Nicole Kidman
Zdroj: instagram/ Marie Claire

Je podľa vás Nicole Kidman na najnovších fotkách sexi?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 691Galéria

Nicole Kidman Nicole Kidman ozdobila svojim Nicole Kidman sa pred Nicole Kidman si pod Nicole Kidman Nicole Kidman Nicole Kidman s manželom Nicole Kidman s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Marie Claire, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články