72-ročná Cher v spoločnosti: Sexi top a bozky s Meryl Streep! | Topky.sk

Štvrtok, 22. november 2018. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

72-ročná Cher v spoločnosti: Sexi top a bozky s Meryl Streep!

Cher
Cher
Zdroj: SITA
17.07.2018 17:00

LONDÝN - (Ne)prekvapila! Pondelkový podvečer sa niesol v znamení slávnostnej premiéry filmu Mamma Mia! Here We Go Again. Nechýbala na nej ani speváčka Cher (72), ktorá si v počine zahrala. Nestarnúca tmavovláska si pri tej príležitosti obliekla outfit, ktorého súčasťou bol aj provokatívny top. Umelkyňa však prekvapila aj bozkom, ktorý dala herečke Meryl Streep (69).


Speváčka Cher sa v spoločnosti ukazuje už len občas. Keď sa tak ale stane, vždy to stojí za to. Zaujala aj na pondelkovej premiére muzikálu Mamma Mia! Here We Go Again, ktorá bola priam nabitá celebritami. 

Slávna speváčka sa predviedla v poriadne odvážnom tope, ktorý jej odhaľoval prednosti. Hoci tmavovláska oslávila v máji 72. narodeniny, provokatívnych kúskov sa očividne vzdať nemieni. Skvele vyzerala aj Meryl Streep. Tá zvolila outfit primeraný svojmu veku - modré šaty, v ktorých priam žiarila. 

Obe dámy si premiéru užívali a rozdávali úsmevy na všetky strany. Fotografov príjemne prekvapili, keď si v istej chvíli dali bozk na ústa.  

Ďalšie FOTO z premiéry nájdete v GALÉRII>>

Cher si na premiéru obliekla takýto odvážny top.
Cher
Zdroj: SITA

Cher a Meryl Streep si počas pózovania fotografom vymenili takýto bozk na ústa.
Meryl Streep, Cher
Zdroj: SITA

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Cher predviedla?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 403Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články