°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Tehotná Alanis Morissette (42) šokuje: Fotila sa kompletne nahá!

Alanis Morissette
Alanis Morissette
Zdroj: SITA
30.06.2016 20:00

LOS ANGELES - Netradičná spomienka na chvíle radostného očakávania! Svetovoznáma speváčka Alanis Morissette (42) sa už čoskoro stane dvojnásobnou mamičkou. Pôrod je takpovediac na spadnutie, čo prezrádza pohľad na jej veľké bruško. To vystavila brunetka hrdo na obdiv v rámci netradičného tehotenského aktu.


Nafotiť tehotenské akty nie je v dnešnej dobe nič výnimočné. Nahé spomienky na najkrajšie obdobie každej ženy si vytvárajú už nielen hviezdy, ale aj bežné smrteľníčky. Speváčka Alanis Morissette nosí aktuálne pod srdcom svoje druhé dieťatko a záber, ktorým sa v týchto dňoch pochválila na instagrame ale určite nemožno označiť prívlastkom "obyčajný". 

Tehotná Alanis totiž na fotografii pózuje kompletne nahá pod vodou. Jej bruško je poriadne veľké, prsia si brunetka kryje rukami. „Musíme byť extra láskaví k ženám, lebo sú to najviac užitočné bytosti na svete. Ony totiž vytvárajú ľudí,” pripísala k záberu speváčka. Tá spoločne s manželom, raperom Mariom "Souleye" Treadwayom už vytvorili jedného syna. Nechajme sa prekvapiť, či sa dočká brata alebo sestričky.  

Tehotná Alanis Morissette má na tehotenstvo takúto nezvyčajnú spomienku.
Alanis Morissette
Zdroj: Instagram

Páči sa vám speváčkin tehotenský akt?

34 % nie
áno 66 %

Hlasovalo: 564Galéria

Alanis Morissette Tehotná Alanis Morissette má Alanis Morissette nosí aktuálne Alanis Morissette preživa krásne Alanis Morissette svojho manžela Alanis Morissette sa momentálne Alanis Morissette

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články