°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Známa speváčka má už po pôrode: FOTO Dcérka dostala naozaj netradičné meno!

Alanis Morissette
Alanis Morissette
Zdroj: SITA
10.07.2016 16:00

LOS ANGELES - Kanadská speváčka a herečka Alanis Morissette a jej manžel, americký rapper Mario "Souleye" Treadway, sú dvojnásobní rodičia. Informáciu priniesol americký týždenník People, ktorému to potvrdil hovorca 42-ročnej hudobníčky.


Rodáčka z Ottawy 23. júna priviedla na svet dievčatko, ktoré sa rodičia rozhodli pomenovať Onyx Solace. O radostnú správu sa podelila v piatok aj samotná speváčka, keď prostredníctvom služby Instagram zverejnila fotografiu, na ktorej dojčí svoju nedávno narodenú dcéru.

Známa speváčka má už
Zdroj: Instagram

Interpretka oznámila, že je po druhý raz tehotná vo februári. Spravila tak prostredníctvom animovaného videoklipu zachytávajúcom vývoj jej vzťahu s manželom, na konci ktorého sa spoločne pozerali na ultrazvukové zábery ich druhého potomka. Morissette a Treadway sa zosobášili v máji 2010, pričom obrad sa konal v ich dome v Los Angeles. V decembri toho istého roku sa im narodil syn Ever Imre. 

Alanis Nadine Morissette vydala v roku 1991 debutovú nahrávku Alanis a o rok neskôr na ňu nadviazala štúdiovkou Now Is The Time. Na medzinárodnej scéne prerazila až tretím albumom Jagged Little Pill z roku 1995. Vďaka nemu získala ceny Grammy v kategóriách Album roka a Najlepší rockový album, pričom pieseň You Oughta Know jej vyniesla ďalšie dve. Na nahrávke sa nachádza jeden z jej najväčších hitov Ironic, ale aj skladby You Learn, Hand In My Pocket či Head Over Feet.

Na konte má ďalšie tri zlaté gramofóniky, dvanásť cien Juno a dva razy bola nominovaná na Zlatý glóbus. Na trh uviedla aj ďalších päť štúdioviek - Supposed Former Infatuation Junkie (1998), Under Rug Swept (2002), So-Called Chaos (2004), Flavors Of Entanglement (2008) a Havoc And Bright Lights (2012). Ako herečka sa objavila napríklad vo filme Dogma (1999) či seriáloch Sex v meste (1998 - 2004) a Tráva (2005 - 2012). 


Galéria

Alanis Morissette Alanis Morissette Alanis Morissette Alanis Morissette Alanis Morissette Alanis Morissette

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články