Fešáci zo seriálu Kobra 11 KEDYSI a DNES: Toľko sexepílu pokope sa len tak nevidí! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Fešáci zo seriálu Kobra 11 KEDYSI a DNES: Toľko sexepílu pokope sa len tak nevidí!

So seriálom Kobra 11 sú najviac spájaní René Steinke a Erdogan Atalay.
So seriálom Kobra 11 sú najviac spájaní René Steinke a Erdogan Atalay.
27.08.2015 22:00

BERLÍN - Ich revírom je diaľnica, ich tempo je vražedné! Nemecký seriál Kobra 11 sa teší obľube už dlhé roky. Počas 18 sérií sa v ňom vystriedalo viacero hercov, vo väčšine prípadov to boli skutoční fešáci. Pozreli sme sa na to ako vybraní hrdinovia vyzerajú dnes. Ženy nám určite dajú za pravdu, že pribúdajúce roky im na sexepíle vôbec neubrali. Čo poviete?


Semir Gerkhan - Erdogan Atalay (48) je najdlhšie účinkujúcim komisárom v tomto seriáli. Na konte má pár ďalších počinov, no túto životnú rolu zrejme nič neprekoná. V roku 2004 sa oženil s herečkou Ann-Marie Pollmann, s ktorou má dcéru. Dvojica sa rozviedla o 5 rokov neskôr. V júli 2013 sa hercovi narodil syn. Jeho matkou je maskérka Katja Ohneck, pár tvoria dodnes.
Erdogan Atalay
André Fux - Mark Keller (50) sa okrem herectva venuje aj spevu. Záľubou tohto umelca je tiež fitness, preto väčšinu kaskadérskych scén v Kobre 11 zvládol celkom sám. V seriáli účinkoval zhruba rok, potom ho na vlastnú žiadosť opustil. Je ženatý a má dvoch synov.
Mark Keller

Tom Kranich - René Steinke (51) patrí medzi najobľúbenejších protganistov tohto počinu. Seriál na dva roky opustil, no fanúšikovia si vyžiadali jeho návrat. V roku 2006 odišiel definitívne, lebo podľa vlastných slov mu už jeho rola nemala čo ponúknuť. V minulosti sa sympaťák živil aj ako vodič sanitky, má syna Toma, ktorý je v Nemecku profesionálnym futbalistom.
René Steinke

Jan Richter - Christian Oliver (43) má na konte účinkovanie vo viacerých počinoch, spomenúť možno napríklad úlohu fotografa po boku Pamely Anderson v seriáli V.I.P, či vo vojnovej dráme Valkýra. Živil sa tiež ako model, magazín People ho zaradil medzi 50 najkrajších mužov vo vesmíre. Jeho manželkou je redaktorka nemeckého bulvárného portálu, s ktorou má dcérku.
Christian Oliver

Chris Ritter - Gedeon Burkhard (46) je svetu síce skôr zámy vďaka účinkovaniu v seriáli Komisár Rex. Objavil sa aj v rozprávke Šípková Ruženka, ktorá vznikla v koprodukcii s vtedajším Československom. Kvôli častým rozporom ho scenáristi Kobry 11 nechali tragicky zomrieť. Súťažil v talianskej verzii šou Dancing With The Stars, je zadaný.
Gedeon Burkhard

Ben Jäger - Tom Beck (37) sa okrem herectva intenzívne venuje aj hudbe, dosť aktívny je tiež na divadelných doskách. Umelec je zadaný, no priateľku ukázala svetu len nedávno. Podľa vlastných slov svadbu k šťastie nepotrebuje, ale raz by sa chcel určite stať otcom.
Tom Beck

Pribúdajúce roky príliš neublížili ani ženským predstaviteľkám, ktoré sú s Kobrou 11 spájané. 

Anna Engelhardt - Charlotte Schwab (62) pochádza zo Švajčiarska a v mladosti sa venovala najmä divadlu. Účinkovala vo viacerých seriáloch a filmoch, no najviac ju preslávila postava komisárky v Kobre 11. Bola dvakrát vydatá a má dvoch synov.
Charlotte Schwab

Andrea Schäfer - Carina Wiese (47) účinkovala v Kobre 11 celkovo desať rokov a pred kamerami sa dokonca vydala za Semira Gerkhana. Okrem toho pôsobila vo viacerých ďalších počinoch aj v divadle. V súčasnosti vyučuje herectvo. Je zadaná a má syna.
Carina Wiese

Ste fanúšikom seriálu Kobra 11?

19 % nie
áno 81 %

Hlasovalo: 4243Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: RTL, Sat 1, Twitter, Instagram, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články