°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Sexuálny škandál herca zo seriálu Kobra 11: Je toho plné Nemecko!

Oliver Pocher je známy napríklad zo seriálu Kobra 11.
Oliver Pocher je známy napríklad zo seriálu Kobra 11.
Zdroj: rtl
20.10.2016 20:00

DUSSELDORF - Až takú veľkú reklamu nečakali! Nemecký bulvár v týchto dňoch žije sexuálnou aférou, o ktorú sa postaral komik Oliver Pocher (38). Herec, známy napríklad zo seriálu Kobra 11, bol pred pár dňami hlavným hosťom otvorenia kliniky krásy pre mužov. Tam sa však postaral o celkom slušný škandál. Prečítajte si, čo vyviedol!


Hrali sa na doktorov! Pred pár dňami sa v Düsseldorfe otvárala klinika krásy určená mužom. Podujatia sa zúčastnil aj komik a herec Oliver Pocher, ktorý bol za hlavnú hviezdu. Pred fotografov predstúpil oblečený v bielom plášti, na krku mu visel stetoskop a rozdával úsmevy na všetky strany. 

Pri otázke, čo je podľa neho najlepším receptom v boji so starobou, nadšene odpovedal: „Mladšia žena!” A netrvalo dlho a Oliver svoje slová aj potvrdil. Keď sa išiel prezliecť z lekárskeho odevu, na pomoc si prizval 27-ročnú hostesku Sarah.     

Dvojica sa spolu zavrela na izbe určenej pre budúcich pacientov. A počas prezliekania sa rozhodli jeden druhého "vyšetriť". Ako uvádzajú nemecké média, jeden z pracovníkov prichytil herca a hostesku pri sexe.   

Dievčina, ktorá má vraj na konte románik aj s inými celebritami, musela priestory kliniky ihneď opustiť. „Stal sa menší incident a požiadali ma, aby som odišla. Viac k tomu teraz nechcem povedať,” uviedla pre bild.de hosteska. Oliver Pocher sa k škandálu zatiaľ nevyjadril. 

Oliver Pocher prišiel na otvorenie kliniky krásy prezlečený za doktora.
Oliver Pocher
Zdroj: youtube.com

Oliver Pocher sa so svojím stetoskopom pristavil aj pri hosteske Sarah, ktorej pred kamerami oznámil, že by mala prísť na ďalšie vyšetrenie. Sarah ho poslúchla a teraz je z toho celkom slušný škandál.
Oliver Pocher
Zdroj: youtube.com


Galéria

Oliver Pocher je známy Oliver Pocher prišiel na Oliver Pocher sa so Oliver Pocher mal na Oliver Pocher môže byť

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: RTL, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články