Herečka zo seriálu Kobra 11 pre Playboy: Páni, TOTO pred kamerami neukázala! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Herečka zo seriálu Kobra 11 pre Playboy: Páni, TOTO pred kamerami neukázala!

Katrin Heß je známa vďaka účinkovaniu v seriáli Kobra 11.
Katrin Heß je známa vďaka účinkovaniu v seriáli Kobra 11.
Zdroj: rtl
14.10.2017 00:00

BERLÍN - Bez šiat, bez zábran! Nemecká herečka Katrin Heß (32) je určite dobre známa fanúšikom seriálu Kobra 11. V ňom účinkuje od roku 2015 a stvárňuje nebojácnu policajtku Jenny Dorn. V najnovšom vydaní magazínu Playboy však zo seba zhodila uniformu a predviedla svoje ženské zbrane.


Seriál Kobra 11 sa už roky teší celkom slušnej popularite. Obľúbený je aj v našich končinách. Nejedného mužského fanúšika preto poteší pohľad na aktuálne vydanie magazínu Playboy, ktorého stránky zdobí mladá herečka účinkujúca v tomto počine. 

Reč je o brunetke menom Katrin Heß, ktorá pred objektívom ukázala nahé prsia a v časopise sú dostupné aj zábery jej chlpatého rozkroku. „Týmto fotením chcem zabojovať proti súčasnému vnímaniu krásy a depilovania ochlpenia. Veď mi nenarástli len tak bez dôvodu,” uviedla v priloženom rozhovore herečka.   

Tá to podľa vlastných slov urobila aj kvôli mladým dievčatám. „Je veľmi ťažké fungovať vo svete, ktorý popiera prirodzenosť,” dodala Katrin. 

Nahé FOTO herečky Katrin Heß nájdete v GALÉRII>>​ 

Katrin Heß pózovala pre aktuálne vydanie magazínu Playboy.
Katrin Heß
Zdroj: playboy

Patríte medzi fanúšikov seriálu Kobra 11?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1313Galéria

Katrin Heß je známa Katrin Heß pózovala pre Katrin Heß pred objektívom Katrin Heß sa predviedla Katrin Heß pózovala pre Takto vyzerá Katrin Heß Zábery zo seriálu Kobra

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Playboy, instagram, RTL

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články