°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Hviezda seriálu Kobra 11 ukázala rodinu: Semir, ty sa teda nezdáš!

Erdogan Atalay je svetu známy najmä ako Semir Gerkhan.
Erdogan Atalay je svetu známy najmä ako Semir Gerkhan.
Zdroj: Instagram
28.12.2016 20:00

BERLÍN - V seriáli drsniak, v súkromí romantik! Taký je Erdogan Atalay (50), ktorý je svetu známy najmä ako predstaviteľ Semira Gerkhana z obľúbeného počinu Kobra 11. Herec počas Vianoc pokľakol pred svojou priateľkou Katjou Ohneck a požiadal ju o ruku. Jedinečné chvíle zaznamenal mobilom rozkošný synček dvojice. Pozrite sa, ako vyzerajú najväčšie lásky obľúbeného komisára.


Svoju lásku spečatia svadbou! Keď sa povie Kobra 11, hádam každý si vybaví Semira Gerkhana, ktorého stvárnil Erdogan Atalay. Ten sa môže pochváliť nielen vydarenou kariérou, ale aj sympatickou rodinkou. Maskérka a herecka agentka Katja Ohneck mu v roku 2012 porodila syna Marisa. Umelec sa v uplynulých dňoch odhodlal pre ďalší závažný životný krok a svoju partnerku požiadal o ruku.

Zásnuby sa konali cez Vianoce, na pláži a počas romantického západu slnka. Erdogan sa nimi pochválil na instagrame, kde zverejnil fotografie a krátke videá. „Je skvelé mať po svojom boku nie hocijakého, ale toho najlepšieho kameramana, keď sa zasnubujete,” pripísal k nim herec, čím narážal na syna Marisa. 

Okrem neho má Atalay z prvého manželstva dcéru. Tá si spoločne s ním zahrala v seriáli Kobra 11. Nechajme sa prekvapiť, či v ňom uvidíme aj tohto usmievavého chlapca. 

Erdogan Atalay má z prvého manželstva dcéru Amiru, ktorá si spoločne s ním zahrala v seriáli Kobra 11.
Erdogan Atalay
Zdroj: rtl

Erdogan Atalay a jeho snúbenica Katja.
Erdogan Atalay
Zdroj: Instagram

Erdogan Atalay a Katja Ohneck majú spolu 4-ročného synčeka Marisa.
Erdogan Atalay
Zdroj: Instagram


Galéria

Erdogan Atalay je svetu Erdogan Atalay má z Erdogan Atalay a jeho Erdogan Atalay a Katja Erdogan Atalay s dcérou Erdogan Atalay a jeho Erdogan Atalay požiadal svoju Erdogan Atalay pokľakol pred

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, RTL

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články