°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Kráska z Pobrežnej hliadky je vypapaná bacuľka... A kilá pribúdajú!

Nicole Eggert zo seriálu Pobrežná hliadka stále bojuje s nadváhou.
Nicole Eggert zo seriálu Pobrežná hliadka stále bojuje s nadváhou.
Zdroj: profimedia.sk
19.06.2012 20:00

LOS ANGELES – Nedarí sa jej! Hoci Nicole Eggert (40) bojuje proti tukovým vankúšom všemožnými silami, ručička váhy sa smerom nadol u nej akosi nehýbe. O vyšportovanom a sexi tele záchranárky spred dvadsiatich rokov dnes môže už iba snívať. Na ulici pripomína zanedbanú ženu v domácnosti s poriadnou nadváhou.


Rodičovstvo jej dáva poriadne zabrať! Odkedy Nicole Eggert priviedla na svet svoju druhú ratolesť, ubehol už takmer rok. Aj napriek tomu sa však plavovláska prebytočných kilogramov nezbavila. S robustnou postavou sa už navyše takmer vôbec neupravuje. Na rodinných nákupoch by ste v nej televíznu hviezdu zaručene nespoznali.

Obtiahnuté legíny, voľné sivasté tričko, vlasy zopnuté gumičkou a žiaden mejkap – v takomto ležérnom outfite sa herečka nedávno rútila z miestneho supermarketu. Pocit pohodlia jej zazlievať síce nemožno, na rozkysnutej figúre by však rozhodne mala popracovať. Turistika s dcérkou na chrbte spred niekoľkých mesiacov jej na vyformovanie tela očividne nestačí.

Či sa Nicole ešte niekedy aspoň priblíži k postavičke ako lusk v červených plavkách, je zatiaľ otázne. Veľké pochopenie našla najmä u matky, ktorá je vo vyjadreniach na jej adresu nezvyčajne zhovievavá: „Na komkoľvek inom by priberanie nebolo také nápadné ako na nej.“ Isté ale je, že so súčasnými krivkami sa dvojnásobná matka pred kamery tak skoro nevráti.

Myslíte si, že Nicole sa raz podarí výraznejšie schudnúť?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 394


Tip: Vysielajú ešte niekde seriál Pobrežná hliadka? Zistite na telkac.sk


Galéria

Nicole Eggert zo seriálu Nicole Eggert Nicole Eggert Nicole Eggert Nicole Eggert v časoch

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, isifa, archív;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články