Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

Detaily Zagorovej smrti: Stalo sa to pri raňajkách a... O DEŇ NESKÔR bola mŕtva!

Štefan Margita a Hana ZagorováGaléria fotiek (4)
Štefan Margita a Hana Zagorová
Zdroj: Instagram ŠM

PRAHA - Presne dva týždne uplynuli od smrti speváčky Hany Zagorovej. Zatiaľ ale nebola zverejnená oficiálna príčina smrti. Zdá sa však, že nešlo o zhoršenie chorôb, ktoré umelkyňu už dlhšie trápili, ale o náhlu mozgovú príhodu.


Hana Zagorová prekonala ťažký koronavírus, ktorý sa podpísal na jej zdravotnom stave. Niekoľkokrát skolabovala a musela byť odvezená do nemocnice. Pri poslednom pobyte v zdravotníckom zariadení jej manžel Štefan Margita poprosil novinárov, aby o speváčkinej hospitalizácii zatiaľ neinformovali. 

Detaily Zagorovej smrti: Stalo
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Profimedia

Z nemocnice sa však už domov nevrátila. Štefan trávil čas pri jej lôžku a bol aj pri tom, keď 26. augusta naposledy vydýchla. 

Vdovec bezprostrednú príčinu smrti nezverejnil a predpokladalo sa, že jej telo už proste nezvládlo zdravotné komplikácie a vzdalo sa. Zdá sa však, že pred Zagorovej odchodom z tohto sveta prišla ešte posledná rana. 

Speváčku zasiahla náhla mozgová príhoda. „Štefan bol pri tom, keď Hanka dostala raňajky. napila sa kávy, položila hrnček a zrazu vraj mala strnulý výraz v tvári,” informoval český denník Blesk jeden z rodinných známych. „Štefan okamžite zavolal lekárov a tí skonštatovali ťažkú mŕtvicu,” potvrdili aj ďalšie zdroje. 

A hneď v nasledujúci deň doobeda speváčka svoj boj o život prehrala. 

Detaily Zagorovej smrti: Stalo
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram Š.M.

Detaily Zagorovej smrti: Stalo
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Ján Zemiar

Detaily Zagorovej smrti: Stalo sa to pri raňajkách a... O DEŇ NESKÔR bola mŕtva!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články