Pondelok, 27. jún 2022. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Drsné slová o mužoch nad 40 a potom... Bože, Agáta (37), veď tvoj chlap má 53!

Agáta Hanychová a Jaromír SoukupGaléria fotiek (3)
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia, Foto: Jan Handrejch/ Právo/Profimedia

PRAHA - Len pomerne nedávno kontroverzná Agáta Hanychová ukončila vzťah s lekárom, ktorý bol od nej o dva roky starší. Následne sa na sociálnej sieti drsne vyjadrila o chlapoch po 40-ke. A zrazu vyšlo najavo, že jej najnovší objav má už 53 rokov!


Len krátko po tom, čo ukončila Agáta Hanychová vzťah s lekárom Andrejom Nikovom, prevalilo sa, že opäť nie je sama. A dokonca sa nesnažila svoj nový vzťah ani zapierať a médiám potvrdila, že naozaj tvorí pár s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom. 

Drsné slová o mužoch
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Tv Barrandov

Mnohých tento vzťah so starším mužom prekvapil. Agátina mama Veronika Žilková v tom má však jasno. „Jediné, čo k tomu môžem povedať, je, že sa k sebe veľmi hodia,” vyhlásila pre Blesk. 

Ibaže len pár dní predtým, ako sa tento vzťah prevalil, to vyzeralo tak, že Hanychová by mala problém začať si niečo s chlapom nad 40 rokov. V živom vysielaní na sociálnej sieti sa totiž rozprávala s Ornellou Koktovou, ktorej manžel má 65 rokov. Ona sama bude mať budúci rok 30. 

„Aké to je, mať takto starého chlapa? Mne sa zdá, že starí chlapi strašne smrdia, že chlapi od štyridsiatky vyššie smrdia zatuchlinou,” zahlásila podľa extra.cz do éteru Agáta, ktorá sa však už v tom čase stretávala s 53-ročným Soukupom. 

Drsné slová o mužoch
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram A.H.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články