Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

Spevák Adam Pavlovčin šťastím bez seba: Výhra v SuperStar, ale... Až TOTO je SPLNENÝ SEN!

Adam Pavlovčin Zobraziť galériu (7)
Adam Pavlovčin (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - 2. deň sa na Lovestream festivale predstavili najmä svetoví zahraniční speváci. Fanúšikovia na vlastné oči videli a počuli najhranejšie hity od Zoe Wees, Zara Larsson, Rare Americans, Lost Frequencies a Dua Lipa. Medzi hviezdnym obsadením interpretov sa ocitol aj mladý slovenský spevák Adam Pavlovčin. Ten má ale šťastie.

Rozhovor s Adamom Pavlovčinom na festivale Lovestream (Zdroj: Ján Zemiar)

Víťaz speváckej šou SuperStar, Adam Pavlovčin - umeleckým menom ADONXS, sa zrejme narodil pod šťastnou hviezdou. Obrovský stage na bratislavskom futbalovom štadióne si podmanil a v porovnaní so zahraničnými interprétmi sme nezbadali žiaden rozdiel. Je zrejmé, že tento mladý spevák má našliapnutú kariéru správnym smerom a ambiciózne, hoci s pokorou, si ide za svojím snom. Už jeden sa mu splnil vďaka Lovestream festivalu v Bratislave.

Adam sa totiž postavil na to isté pódium ako hviezdna britská speváčka Dua Lipa. A to bude zjavne ešte dlho predýchavať. Je to určite splnený sen, ešte som ju tu nestretol, dúfam, že ju stretnem na nejakú jednu-dve fotky, to už bude úplne splnený sen... No a možno si raz zaspievať s ňou, to by bol už úplne splnený sen," rozplýval sa v rozhovore pre Topky.sk.

Spevák Adam Pavlovčin šťastím
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

Len donedávna nám spieval cover songy a dnes už chalanisko pracuje na vlastných veciach. Vydal prvý singel s názvom "Moving on". Hoci je Slovák rozhodol sa ísť cestou medzinárodného charakteru, a ako nám sám v rozhovore prezradil, anglický jazyk je mu bližšší. „Ja si myslím, že tá angličtina je tak so mnou spájaná tým, že som aj študoval v zahraničí. Mne to tak ide v angličtine ľahšie," vysvetlil nám spevák, ktorý pravidelne púta pozornosť svojimi extravagantnými outfitmi.

Adam je doslova iný a vytŕča z davu aj práve vďaka módnym výstrelkom ako aj mnohé zahraničné hviezdy. Kto mu ich vyberá, kde čerpá inšpiráciu, ale aj ako si užil Lovestream festival, sa dozviete vo videu vyššie.

Spevák Adam Pavlovčin šťastím
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

 

 

 

Viac o téme: Adam PavlovčinLovestream festival
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu