Piatok, 27. máj 2022. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Andy Kraus (54) je vlastnej dcére DEDKOM: Aha, rozkošná princezná hviezdi na Markíze!

Andy Kraus s dcérkouGaléria fotiek (6)
Andy Kraus s dcérkou
Zdroj: markiza.sk

BRATISLAVA - Tá si musí získať každého! Obľúbený herec, humorista a scenárista Andy Kraus (54) je trojnásobným otcom. K dvom deťom z prvého manželstva mu v jeseni 2019 pribudla dcérka, ktorej spolu s druhou manželkou dali meno Adelka. Rozkošné dievčatko robí svojim rodičom veľkú radosť. A veru, nielen im... Účinkuje totiž v markizáckom seriáli Susedia.


Seriál Susedia sa teší diváckej priazni dlhé roky. Na obrazovkách Markízy aktuálne beží 10. séria. Ako býva zvykom, okrem stabilných tvári sa na obraze objavujú aj rôzni hostia. Spomenúť možno napríklad choreografa Jána Ďurovčíka, ktorý si nakrúcanie nepochybne užíval. 

VIDEO: Ján Ďurovčík v seriáli Susedia. 

Pozornosť si však rozhodne zaslúžia aj detskí herci účinkujúci v sitkome. Ku Ágostonovi-Františkovi (syn Lászla a Ildikó) a Evanovi (vnuk Zuzy a Františka) nedávno pribudlo rozkošné dievčatko - Mária. Ide o vnučku Lászla a Ildikó, ktorú ich synovi Gergelymu porodila poľská harfistka Anastázia. 

Zaujímavé je, že tvorcovia si to pri tejto postave tak trošku uľahčili. Lászlovu seriálovú vnučku totiž stvárňuje jeho vlastná dcérka Adelka. „S týmto skvelým nápadom prišiel vlastne Andy. Nakrúcanie s deťmi je často náročné. Keď nikoho okolo seba nepoznajú, plačú alebo sa dožadujú prítomnosti rodiča. Avšak tým, že Adelka má na pľaci svojho tata, je úplne v pohode,” prezradil nám zdroj zo zákulisia. 

Čo poviete, podobá sa Adelka na svojho slávneho otca?

Andy Kraus (54) je
Galéria fotiek (6)
Dcérka Andyho Krausa je novou hviezdou v sitkome Susedia.
Zdroj: TV Markíza

Andy Kraus (54) je
Galéria fotiek (6)
Zdroj: TV Markíza

Andy Kraus (54) je vlastnej dcére DEDKOM: Aha, rozkošná princezná hviezdi na Markíze!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články