Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Jojkár Rasťo Ekkert (56) skončil za mrežami: ALKOHOL za volantom... Nafúkal takmer 3 promile!

Jojkár Rasťo Ekkert si poriadne zavaril. Galéria fotiek (3)
Jojkár Rasťo Ekkert si poriadne zavaril.
Zdroj: Tv Joj

HNÚŠŤA - Známy redaktor z jojkárskej relácie Krimi, Rasťo Ekkert (56), má na krku poriadny problém. Polícia ho totiž vo štvrtok ráno chytila šoférovať pod vplyvom alkoholu. Nafúkal takmer 3 promile. Opitý skončil za mrežami!


Informáciu ako prvý priniesol denník Nový čas. Redaktor si za volant sadol s takmer 3 promile alkoholu v dychu, čo bolo značne vidieť aj na jeho jazde. Obyvatelia Hnúšte preto okamžite volali políciu. „Vo štvrtok 13. januára krátko po 8. hodine ráno policajti z Obvodného oddelenia z Hnúšte zastavili na ceste II. triedy medzi Brezinou a Brádnom nákladné vozidlo Ford Tranzit a vodiča vyzvali na predloženie dokladov a vykonanie dychovej skúšky,“ uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

Jojkár Rasťo Ekkert (56)
Galéria fotiek (3)
Rasťo Ekkert má na krku poriadny problém.
Zdroj: Tv Joj

„Nafúkal 2,68 promile. Vodičovi bolo vznesené obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, bola mu obmedzená osobná sloboda a bol umiestnený do policajnej cely. Vec bude ukončená v superrýchlom konaní,“ dodala Faltániová. Ekkert strávil podľa denníka niekoľko hodín v CPZ v Rimavskej Sobote a v piatok neskoro popoludní bol predvedený pred sudcu. 

Dôvodom jeho bláznivej jazdy pod vplyvom alkoholu mala byť nešťastná láska. „Rasťo sa pohádal s priateľkou, s ktorou žije, a tá ho vyhodila z domu. Dôvodom bola práve jeho záľuba v alkohole, ktorú už ona nemohla znášať,“ prezradil zdroj z mesta. Spolu s jojkársom sa v jeho dodávke, ktorú šoféroval opitý, mali nachádzať aj jeho dvaja psy. 

Jojkár Rasťo Ekkert (56)
Galéria fotiek (3)
Rasťa Ekkerta chytili policajti šoférovať pod vplyvom alkoholu.
Zdroj: Tv Joj

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články