Streda, 19. január 2022. Meniny má Mário, Sára, Zara, zajtra Dalibor, Sebastián.

Slovenský herec po akútnej operácii: Ďalšia hospitalizácia a... CHEMOTERAPIA!

Marcel NemecGaléria fotiek (3)
Marcel Nemec
Zdroj: Instagram MN

BRATISLAVA - Pred sviatkami musel slovenský herec Marcel nemec absolvovať operáciu, pri ktorej mu odobrali kus čreva. Následne čakal na výsledky a... Teraz musí absolvovať chemoterapie!


Marcela Nemca v decembri trápili bolesti brucha. Mal podozrenie na pruh, no situácia bola úplne iná. Keď mu v nemocnici urobili vyšetrenia, okamžite ho začali pripravovať na operáciu. „Pán primár povedal, že tam boli nejaké predmety, ktoré tam byť nemali. Vybrali mi kus hrubého čreva, kus tenkého a slepé črevo,“ povedal umelec po zákroku pre Nový čas. 

Ako denníku prezradil, našli mu niekoľko nádorov a následne čakal na výsledky. Tie evidentne neboli také dobré, ako očakával a aktuálne sa musí podrobiť chemoterapii. „Práve začína môj prvý deň hospitalizácie v Nemocnici Milosrdných bratov na oddelení onkológie, kde idem dostať prvú dávku chemoterapie. Ale som v pohode a v podstate sa teším,” prihovoril sa svojim fanúšikom na sieti Instagram vo štvrtok. 

A zatiaľ sa zdá, že liečbu znáša dobre. Na záberoch z nemocnice sa totiž neustále usmieva a nestráca optimizmus ani dobrú náladu. „Chcem sa z teba napiť, šaty odhoď preč, čo má byť sa stane, tak cez moje dlane ako čistý prameň teč,” napísal k fotografiám s hadičkou v ruke. 

Slovenský herec po akútnej
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram MN

Slovenský herec po akútnej
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram MN

Viac o téme:
  Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články