Streda, 1. december 2021. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

POSLEDNÁ PREMIÉRA pred lockdownom: Nová MISS bez podprsenky, moderátorka po pôrode... Ona rodila?!

Premiéra filmu Klan Gucci.
Premiéra filmu Klan Gucci.
Zdroj: Ján Zemiar
25.11.2021 16:00

BRATISLAVA - Pár hodín pred tvrdým lockdownom sa v jednom z nákupných centier v Bratislave konala slávnostná premiéra filmu Klan Gucci. Poslednú možnosť zájsť si do kina si nenechalo ujsť mnoho známych osobností. Medzi nimi aj Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková, ktorá do spoločnosti zavítala v rafinovanej veste bez podprsenky. Zabaviť sa prišla aj bývalá moderátorka Lucia Forman Habancová... Fakt pred 5 mesiacmi rodila?!


Od dnešnej polnoci sa Slovensko opäť dostalo pod zámok, vláda odsúhlasila na dva týždne tvrdý lockdown. Len necelých 6 hodín predtým sa v nákupnom centre na nábreží Dunaja konala ešte posledná spoločenská udalosť - slávnostná premiéra filmu Klan Gucci. 

Príležitosť ísť do kina predtým, ako sa všetko zavrie, si nenechalo ujsť veľké množstvo známych tvárí, medzi nimi napríklad aj finalistky Miss Slovensko 2021. Všetky oči sa, pochopiteľne, upriamili najmä na víťazku Sophiu Hrivňákovú. Na premiéru totiž prišla v rafinovanej sakovej veste, ktorá mala také hlboké výstrihy, že bolo jasné, že kráska pod ňou nemohla mať podprsenku. 

Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková pútala pozornosť rafinovanou vestou.
POSLEDNÁ PREMIÉRA pred lockdownom:
Zdroj: Ján Zemiar

Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková a 2. Vicemiss Slovensko 2021 Jana Vozárová.
POSLEDNÁ PREMIÉRA pred lockdownom:
Zdroj: Ján Zemiar

Slávnostné uvedenie filmu o rodine Gucciovcov si nenechala ujsť ani bývalá moderátorka Lucia Forman Habancová s priateľom Ľuborom Kyselým. Partneri sa len pred šiestimi mesiacmi stali rodičmi dcérky Nely. No pri pohľade na známu blondínku by len málokto tipoval, že len nedávno rodila. Vyzerala výborne!

Bývalá moderátorka Lucia Forman Habancová s priateľom Ľuborom Kyselým.
POSLEDNÁ PREMIÉRA pred lockdownom:
Zdroj: Ján Zemiar

Viac FOTO v GALÉRII vyššie!


Galéria

Premiéra filmu Klan Gucci.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články