Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Nevýrazná Eva z Farmy všetkých šokovala: Nahodila šaty a mejkap, natočila si vlasy a... Wau, veď to ani nie je ona!

To je ale PREMENA!
To je ale PREMENA!
Zdroj: TV Markíza
23.11.2021 12:01

BRATISLAVA - Eva Vajsová patrí už od samého začiatku trinástej série k najhorúcejším adeptom na víťazstvo. Zručná blondínka sa živí ako stolárka a jej šikovnosť sa premietla na každej jednej farmárskej stavbe. Ako jedna z mála žien sa skôr stará o bezproblémový chod statku, než o vlastný výzor. Ale... No aha na ňu!


Eva sa ráno nenaháňa k zrkadlu, aby si pred kamery pripravila dokonalý mejkap. Prioritou sú zvieratá a úlohy od hospodára Martina. 35-ročná stolárka zo Senca sa netají tým, že nemá ani najmenší záujem priťahovať niekoho z pánskeho osadenstva farmárov. Vajsová hneď na začiatku priznala, že "kope za iný tím" - priťahujú ju ženy. 

Nevýrazná Eva z Farmy
Zdroj: TV Markíza

S mejkapom na farme nešpekuluje a vlasy nosí buď vypnuté v cope alebo zapletené. Obrovská zmena prišla v momente, keď sa počas osláv Halloweenu nechala k svojmu kostýmu aj nalíčiť. Ale to ste ju ešte nevideli, keď svoju ženskosť vypustí v plnej paráde! Fanúšikovia na jej Instagrame najnovšie chceli vidieť fotografiu, kde je stolárka oblečená v šatách a na tvári má mejkap. 

Admin jej profilu im tento pohľad doprial a zverejnil Evinu fotku z akejsi oslavy. Temperamentná blondínka má rozpustené a natočené vlasy, pózuje v elegantných čierno-bielych šatách, no a nechýba ani jemné líčenie. Aha, to je ale kočka! 

Spoznali by ste Evu už na prvý pohľad?
Nevýrazná Eva z Farmy
Zdroj: Instagram E.V.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

To je ale PREMENA!

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články