Nedeľa, 28. november 2021. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Mesiace zatĺkania a teraz... BOZKY slovenskej herečky s novým chlapom!

Milena Minichová
Milena Minichová
Zdroj: Instagram MM
28.10.2021 05:45

BRATISLAVA - Herečka Milena Minichová je už niekoľko mesiacov znovu zadaná. Dvojnásobná mamička má po svojom boku trénera Jaroslava Dulinu. Doteraz ale jeho identitu tajila. Až teraz svoj vzťah verejne priznali a rovno sa pred objektívom aj vybozkávali.


Milena Minichová je opäť šťastne zadaná. Kedysi bola vydatá, no manželstvo vydržalo len dva roky. Potom porodila syna automobilovému pretekárovi Petrovi Florekovi a neskôr dcéru priateľovi Martinovi. 

Mesiace zatĺkania a teraz...
Zdroj: CinemArt SK

V lete sa zrazu na jej profile na sociálnej sieti objavilo video, ako sa drží za ruku s nejakým mužom. Náš zdroj nám prezradil, že nejde o Martina, ten bol v tom čase už minulosťou. Podľa našich informácií sa Milena medzičasom dala dokopy s trénerom Jaroslavom Dulinom. Príspevky na sociálnej sieti mu lajkovala už od konca minulého roka. 

Mesiace zatĺkania a teraz...
Zdroj: Instagram

Dvojica sa však rozhodla o svojom vzťahu celé mesiace mlčať. Potvrdili ho až teraz. „Moje životné šťastie s Jarom Dulinom,” napísala k spoločnej fotografii na sieti Instagram. A neskôr on zverejnil videá, ako spolu cvičia jogu. Tá sa nezaobišla ani bez niekoľkých bozkov, ktoré si venovali pred aj po cvičení. Nechajme sa prekvapiť, či práve tento muž je TEN PRAVÝ. 

Mesiace zatĺkania a teraz...
Zdroj: Instagram MM

Mesiace zatĺkania a teraz...
Zdroj: Instagram MM


Galéria

Milena Minichová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články