Štvrtok, 28. október 2021. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Slovenská herečka s dvomi deťmi: Tajný rozchod a... Už má nového?!

Milena Minichová
Milena Minichová
Zdroj: Jan Zemiar
10.07.2021 06:00

BRATISLAVA - Herečka Milena Minichová, známa napríklad zo seriálu Panelák, má dve deti s dvomi rôznymi mužmi. A podľa najnovších informácií už s otcom druhého dieťaťa pár netvorí. Zdá sa, že po jej boku je už niekto nový.


Milena Minichová sa preslávila ako seriálová mrcha, hrala napríklad v jojkárskom Paneláku či markizáckom Druhom dychu. 

Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Tv Joj

A zdá sa, že podobne pestré vzťahy ako na obrazovkách prežíva aj v súkromí. Kedysi bola vydatá za podnikateľa Andreja Maťka, no manželstvo vydržalo len dva roky. Potom prišli vzťahy s deťmi. Milena má syna s automobilovým pretekárom Petrom Florekom, no rozišli sa 16 mesiacov po Alexovom narodení. 

Dva roky po rozchode sa objavila v spoločnosti s novým priateľom. Martinovi potom na jeseň 2017 porodila dcéru Hanu. Po narodení dievčatka ich už ale v spoločnosti vídať nebolo. A zdá sa, že dnes je už ich vzťah minulosťou. 

Milena totiž vo štvrtok nahrala na sieť Instagram video, na ktorom si vedie za ruku muža, s ktorým si užíva romantiku vo Francúzsku. A pôsobí to tak, že jeho identitu zatiaľ prezrádzať nechce. Následne sa nám k tejto téme ozval aj jeden z našich čitateľov.

Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Instagram

„Po piatich rokoch opustila starého partnera Martina, s ktorým má dcéru Hanu a veľmi rýchlo, za necelý mesiac, si našla náhradu,” uviedol náš zdroj. Zdá sa teda, že ide o veľmi čerstvú záležitosť. Podľa nášho čitateľa prišla herečka do Chamonixu sama vlakom. „Už po pár dňoch skončila v náručí známeho košického kondičného trénera Jara Dulinu, ktorý tam prišiel s partiou,” tvrdí. 

Milena však vzápätí zverejnila zábery, ako zdoláva Mont Blanc a povedzme si úprimne, len tak sama by sa na takýto výlet asi nevybrala. Navyše, Dulinovi lajkuje fotografie na Instagrame už niečo vyše pol roka. Dá sa teda predpokladať, že dvojica mala stretnutie vo Francúzsku jednoducho dohodnuté a nejde o žiadnu náhodu. A keďže Milena zverejnila, ako sa držia za ruky, pravdepodobne aj ráta s tým, že jej tajomstvo bude odhalené. 

Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Instagram

Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Instagram

Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Instagram

Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Instagram

Jaro Dulina zdoláva vrchy na Slovensku aj v zahraničí.
Slovenská herečka s dvomi
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články