Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Markizák z Telerána sa stal otcom: Narodila sa mu dcérka... Uff, meno ako z HORORU!

Tomáš Juríček sa stal otcom.
Tomáš Juríček sa stal otcom.
Zdroj: Facebook Teleráno
19.10.2021 20:17

BRATISLAVA - Rok 2020 bol pre markizáckeho moderátora Tomáša Juríčka (32) zásadný. V auguste sa oženil s dlhoročnou priateľkou Anežkou a... Dvojica má ďalšiu radostnú novinku. Dnes sa totiž ich mladá rodinka rozrástla o ďalšieho člena. A dcérka dostala poriadne netradičné meno... Uff, ako z hororu!


Svadba do roka a do dňa a... Už je aj otcom! Moderátor Telerána Tomáš Juríček sa v posledných mesiacoch rozhodol hneď pre viacero podstatných životných zmien. Minulý rok v lete požiadal svoju dlhoročnú priateľku Anežku o ruku, tento rok v auguste sa oženil. No a už sú z Juríčkovcov aj rodičia.


Moderátor Telerána sa oženil: FOTO zo svadby... Aha, aká krásna nevesta!


Moderátor sa radostnou novinkou pochválil na svojom instagramovom profile. Zverejnil fotku priamo z pôrodnice a pochválil sa svojimi dvomi princeznami - manželkou Anežkou a... Čerství rodičia nazvali svoj malý poklad netradične - Samarka. 

Mnohým fanúšikom hororov však toto meno okamžite evokovalo legendárny Kruh, v ktorom vraždilo dievčatko práve s týmto menom. No aby sme boli spravodliví, rovnako sa volá aj mesto v Rusku. Nech sa rodičia inšpirovali čímkoľvek, prajeme im aj ich malej dcérke hlavne veľa zdravia! 

Markizák z Telerána sa
Zdroj: Instagram T.J.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Tomáš Juríček sa stal

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články