Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

FOTO Slovenská herečka zmenila povolanie: Pracuje ako kuriérka na bicykli… Wau, postavičku ako lusk!

Milena Minichová na chvíľu vymenila povolanie.
Milena Minichová na chvíľu vymenila povolanie.
Zdroj: Jan Zemiar
14.09.2021 20:00

BRATISLAVA - Milenu Minichovú (39) slovenskí diváci poznajú ako herečku z mnohých televíznych seriálov. Dnes však vymenila svoje povolanie a spolu s ďalšími známymi Slovákmi sa zmenila na kuriérku na bicykli. A pozrite, akú pri tom predviedla top postavičku!


Milena Minichová sa dnes zúčastnila už tradičného projektu MISIA - Aby bol svet lepší. Ten funguje na Slovensku už od roku 2011 a doručovaním certifikátov celebritnými kuriérmi každoročne zbiera peniaze na dobrú vec. Tento rok poputujú peniažky na zdravotnícke pomôcky konkrétnym postihnutým deťom a mladým ľuďom. 

Okrem tejto herečky sa na kuriéra zmenili napríklad herci Peter Kočiš, Martin Mňahončák, moderátorka Katka Jesenská, herečka Karin Haydu, modelka Eva Verešová či speváčka Veronika Strapková. No a systém bol jednoduchý - buď ste si objednali konkrétnu celebritu a zaplatili 50 eur alebo ste výber nechali na dispečing a tak ste prispeli 10 eur. 

Účastníci projektu sa ráno stretli na Dulovom námestí v Bratislave.
FOTO Slovenská herečka zmenila
Zdroj: Martin Bublavý

Všetci zúčastnení sa stretli krátko pred 10. hodinou ráno na Dulovom námestí. No a najviac zaujala práve Minichová. Tá je známa tým, že žije aktívnym spôsobom života, a tak jej celý deň strávený v úlohe kuriéra na bicykli nemôže robiť problém. Svedčí o tom aj jej tip-top postavička, ktorou sa pýši. Pozrite, ako jej to pristane v obtiahnutých legínach!

Milena Minichová sa pravidelne hýbe a vidno to aj na jej postave.
FOTO Slovenská herečka zmenila
Zdroj: Martin Bublavý
 


Galéria

Milena Minichová na chvíľu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články