Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Známa Slovenka na TESTOCH v Španielsku: Šialené sumy... Odpadla som!

Neverila vlastným očiam)!
Neverila vlastným očiam)!
Zdroj: Instagram K.K.
28.07.2021 12:01

ŠPANIELSKO - Krásna Kristína Kormúthová si aktuálne užíva slniečko v cestovateľmi obľúbenom Španielsku. Temperamentná tmavovláska relaxuje pri mori, vychutnáva si dobré jedlo a zlákalo ju to aj na golfové ihrisko, keďže tento šport je jej veľkou vášňou. Tu však jej dovolenka nekončí...


Kristína má v pláne pokračovať v cestovaní ďalej. To, do akej krajiny sa po odlete zo Španielska plánuje vydať síce neprezradila, no "pochválila" sa skúsenosťou z testovania, ktoré musela pred odletom absolvovať.

Za testy v Španielsku vysolila toľko, že bežného Slováka, nebodaj s početnou rodinou, by zrejme na mieste rovno trafil šľak. „Tým, že cestujem o dva dni do ďalšej krajiny, musela som si urobiť test a... Zaplatiť za antigén 99€ a za PCR 189€ fakt nie je málo...Odpadla som. Normálne mi je cez smiech do plaču," informovala šokovaná Kormúthová na svojom Instagrame.

Kristína Kormúthová musela za testovanie vysoliť poriadne mastnú sumu...
Známa Slovenka na TESTOCH
Zdroj: Instagram K.K.

Ak by negatívne výsledky z takéhoto PCR potrebovala len bežná rodinka s jedným či dvomi deťmi, ktoré sa musia testovať, zaplatili by 567 alebo 756€. A to už je cena, za ktorú si viete vyplatiť slušnú časť celej dovolenky. „Dúfam, že aspoň tento šalát vjde pod 100€," dodala ironicky Kormúthová, keď potom išla dopriať zdravý obed.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Neverila vlastným očiam)!

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články