Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

LUXUSNÁ oslava Cibulkovej syna (1): Catering ako zo svadby, MEGA výzdoba a... Jakubko dofrčal na vlastnom Jeepe!

Dominika Cibulková zorganizovala Jakubkovi luxusnú oslavu 1. narodenín.
Dominika Cibulková zorganizovala Jakubkovi luxusnú oslavu 1. narodenín.
Zdroj: Instagram D.C.
15.06.2021 14:00

BRATISLAVA - Celých 12 mesiacov je bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (32) mamou synčeka Jakubka. A oslavu 1. narodenín pre malého Navaru blondínka urobila naozaj vo veľkom štýle. Catering ako zo svadby, mega výzdoba, celebritní hostia a Jakubko dofrčal na vlastnom Jeepe. Pozrite na ten LUXUS!


VIDEO: Luxusná oslava 1. narodenín Cibulkovej syna Jakubka

Už keď organizovala Baby Shower či Jakubkov krst, Cibulková dokázala, že si potrpí na oslavy v naozaj veľkom štýle. Oslava materstva sa konala v podniku na nábreží Dunaja s výhľadom na Bratislavský hrad a výzdobou konkurovala luxusnejším svadbám.


Cibulková privítala syna v brutálnom luxuse: FOTO Kopa gratulantov a honosné dary!


A ani krst nebol v skromnejšom štýle. Práve naopak - veľká záhradná oslava s vyberaným cateringom, množstvom bielych kvetov, s hosťami v outfitoch ako na svadbu členov britskej kráľovskej rodiny. No a v rovnakom duchu sa niesla aj detská párty pri príležitosti 1. narodenín malého Jakubka. 


Luxusné krstiny Cibulkovej synčeka: Dominika sa pleskla po vrecku... FOTO Wau, to je nádhera!


Záhrada dokonalo vyzdobená eventovou agentúrou, všade modré, krémové a biele balóny, či dokonca z nich vyskladaný lietajúci balón. Stôl s množstvom bielych ruží a personalizovanými obrúskami s nápisom: JAKUB z neba. Trojposchodová torta či donuty s macíkmi - to je len zrnko z toho, čo sa reálne na oslave nachádzalo. 

LUXUSNÁ oslava Cibulkovej syna
Zdroj: Instagram D.C.

Čerešničkou na torte bol malý Jakubko, ktorý na svoju oslavu dorazil vo vlastnom Jeepe. Ročný chlapec totiž od rodičov dostal tereňák na baterky a hrdo sa v ňom premával po záhrade. Slová sú ale v tomto prípade zbytočné. Pozrite si radšej video vložené vyššie, ktoré zachytáva nielen luxusnú výzdobu, ale aj ďalšie zaujímavé momenty z oslavy Cibulkovej synčeka. 


Galéria

Dominika Cibulková zorganizovala Jakubkovi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články