Piatok, 25. jún 2021. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Cibulková dala zbohom kilám navyše: Poriadne schudla... FOTO To je figúra!

Poriadne schudla!
Poriadne schudla!
Zdroj: Jan Zemiar
18.05.2021 09:00

BRATISLAVA - Dominika Cibulková nikdy nepatrila medzi dámy, ktoré by postavou pripomínali vešiaky, odjakživa bola skôr typ "krv a mlieko", ktorý sa pýši ženskými krivkami. Po pôrode zostala bývalá tenisová hviezda jemne zaoblená, no zdá sa, že aktuálne maká na letnej sexi postavičke!


S kilečkami navyše sa Dominika rozhodla zatočiť a začala na sebe makať. Už dlhší čas si jej fanúšikovia na sociálnych sieťach všímali, že blondínka akosi pochudla. Zdá sa, že na tréningoch naozaj drie, no a drina sa začala skutočne vyplácať. 

Na najnovších záberoch totiž štíhlejšia postava až bije do očí. ,,Nesnívaj o tom, pracuj na tom, drahá,” napísala Dominika k fotografii, kde má sebe obtiahnutú sukňu s rolákom a toto oblečenie opticky ešte viac podporuje "wau" efekt. 

Dominika Cibulková výrazne schudla
Cibulková dala zbohom kilám
Zdroj: Instagram D.C.

Samozrejme, Dominika zožala mnoho pochvál a pozitívne ladených komentárov, no čo je najdôležitejšie, vidno, že spokojná s výsledkom je aj ona sama. A prestať zrejme neplánuje. „Tento rok sezónu krátkych topov nepreskočím,” uviedla k ďalšiemu záberu, kde už odhalila aj kúsok bruška. A veru jej to sekne, čo poviete?

Dominika na sebe poriadne zamakala
Cibulková dala zbohom kilám
Zdroj: Instagram D.C.


Galéria

Poriadne schudla! Dominika Cibulková výrazne schudla Krstiny sa niesli v Dominika na sebe poriadne Viaceré známe tváre budú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články