Piatok, 25. jún 2021. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

TOP momenty z odovzdávania Social Awards: Plačková ako Kardashianka a… Ups, prišli v tom istom!

Zuzana Plačková, Tereza Bizíková, Mirka Dobiš
Zuzana Plačková, Tereza Bizíková, Mirka Dobiš
Zdroj: Ján Zemiar
16.05.2021 17:00

BRATISLAVA - V sobotu večer sa odovzdávali ocenenia víťazom ankety SOWA Social Awards Slovakia. Po minuloročnom skromnom prenose, kvôli opatreniam vlády, sa tento rok konal veľkolepý galavečer. Zuzana Plačková (29) na ňom prekvapila v outfite, ktorým sa pýšila aj Khloé Kardashian (36) a... Ups, tieto dve Slovenky prišli v tom isto!


Prvý ročník ankety SOWA Social Awards Slovakia sprevádzali výrazné obmedzenia. Pandémia koronavírusu totiž dorazila aj na Slovensko a v našej krajine boli nariadené tvrdé pravidlá. No druhý ročník sa už mohol organizovať v plnej paráde.

V sobotu večer sa konal veľký galavečer, počas ktorého si víťazi prebrali svoje ocenenia. Prišli nominovaní v jednotlivých kategóriách, ale aj známe tváre, ktoré sošky odovzdávali, či vystupujúci, ktorí sa starali o atmoféru večera. 


Odovzdávanie cien Social Awards Slovakia: Fero Joke všetkých porazil a... TOTO sú ostatní víťazi!


Víťaza v kategórii Food vyhlasovala minuloročná víťazka kategórie No Limits Zuzana Plačková. A azda by to nebola ani ona, keby nevytŕčala z davu. Na pódiu sa totiž objavila v outfite, ktorý je celosvetovo vypredaný a len nedávno v ňom žiarila napríklad aj slávna Kholé Kardashian. 

Zuzana Plačková sa predviedla v rovnakom outfite ako Khloé Kardashian.
TOP momenty z odovzdávania
Zdroj: Instagram

Pozornosť na seba počas večera rozhodne pútali aj modelka Tereza Bizíková a módna stylistka Mirka Dobiš. Obidve sa totiž na akcii objavili v tom istom zelenom saku. No zatiaľ čo priateľka herca Mareka Fašianga mala vŕšok zapnutý, módna blogerka si ho nechala otvorený a dozdobila ho brošňou Chanel. 

Módna blogerka a stylistka Mirka Dobiš
TOP momenty z odovzdávania
Zdroj: Ján Zemiar

Modelka Tereza Bizíková
TOP momenty z odovzdávania
Zdroj: Ján Zemiar

Všetky FOTO z galavečera nájdete v našej GALÉRII»


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články