Piatok, 25. jún 2021. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Veľký NÁVRAT Šebovej po pôrode: Objaví sa vo finále Tváre… Máme VIDEO!

Zuzana Šebová sa objaví vo finále markizáckej Tváre.
Zuzana Šebová sa objaví vo finále markizáckej Tváre.
Zdroj: TV JOJ
09.05.2021 18:00

BRATISLAVA - Už dnes večer sa na obrazovkách televízie Markíza vysiela finále obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Celých 8 častí ňou sprevádzala aj Zuzana Kubovčíková Šebová (39). Len dva týždne pred vyvrcholením projektu však porodila a minulý týždeň ju v porote museli nahradiť. V úplnom závere šou však nemôže chýbať!


Pred dvomi týždňami sa naplnili obavy tvorcov projektu Tvoja tvár znie povedome. Porotkyňa Zuzana Kubovčíková Šebová bola totiž už pri jeho štarte vo vysokom štádiu tehotenstva. No a v polovici apríla porodila. Priviedla na svet synčeka Paľka, a tak ju na obrazovkách museli rýchlo nahradiť. 


Porotkyňa markizáckej Tváre porodila: Syn dostal klasické slovenské meno!


Minulý týždeň porotkyňu vystriedala niekdajšia tvár projektu - ostrieľaná Zuzana Fialová. No už vtedy bolo jasné, že išlo len o jednorazový záskok a bolo otázkou, kto sa v kresle bodujúceho objaví vo veľkom finále. Ako Markíza už informovala, dve voľné kreslá zaplnia manželia Adela a Viktor Vinczeovci.


Fialová zachraňuje markizácku Tvár: Najprv ju vyhodili a teraz... Záskok za mamičku Šebovú!


Posledná časť šiestej série šou Tvoja tvár znie povedome však nemôže byť bez porotkyne, ktorá sprevádzala predchádzajúcimi ôsmimi epizódami. A tak sa aspoň na chvíľu divákom a účinkujúcim pripomenula. Nahrala video odkaz - a my ho máme. Pozrite, čo Šebová odkazuje!

VIDEO: Zuzana Kubovčíková Šebová sa ozvala krátko po pôrode synčeka Paľka


Galéria

Zuzana Šebová sa objaví

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články