Sobota, 19. jún 2021. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Známa Češka je po pôrode pripútaná na lôžko: Mŕtvolne bledá a... Desivá veštba!

Ornella Koktová
Ornella Koktová
Zdroj: Instagram
06.05.2021 16:30

PRAHA - Z toho až mrazí! Ornella Koktová (28), ktorá má instagrame takmer 50-tisíc followerov, je známou postavičkou nielen v českých šoubiznisových vodách, ale aj u nás. Pred pár dňami sa stala trojnásobnou mamičkou. Avšak namiesto toho, aby si užívala rodinnú pohodu, trávi tieto dni v nemocnici, kde zvádzala boj o život. V súvislosti s tým sa jej fanúšikom vynorila spomienka na veštbu istej kartárky. Čo jej predpovedala?


Na topkách sme vás už informovali, že Ornellu Koktovú sužujú vážne zdravotné ťažkosti. Keď prišla domov z pôrodnice po narodení dcérky Lilianne, dlho sa tam neohriala. Ukrutné bolesti ju dohnali späť do nemocnice, kde jej lekári zistili blokáciu v črevách so zápalom.


Slávna Češka v ukrutných bolestiach: Nečakané komplikácie pár dní po pôrode!


Ornella bola umiestnená na JIP-ke - oddelení intenzívnej starostlivosti, kde jej naordinovali silné lieky proti bolesti a antibiotiká. Aktuálne je už prevezená na bežné lôžkové oddelenie, odkiaľ nahrala fanúšikom odkaz na Instagram. „Tak zle som asi ešte nikdy nevyzerala. Ale už vraj mám trošku lepšiu krv. Vyzerám horšie než Formanov Amadeus, keď písal svoju poslednú kompozíciu a potom zomrel,” poznamenala brunetka, ktorá je priam mŕtvolne bledá a v krku má zavedenú kanylu.

Mladú mamičku doma okrem nedávno narodenej dcérky čakajú aj synovia - 8-ročný Quentin a ročný Sven, o ktorých sa stará ich otec Josef. „Je to masaker. Snažím sa nejako držať, ale priznávam, je to na hrane,” dodala. 

Ornella Koktová sa prihovorila svojim priaznivcom. Na záberoch je priam mŕtvolne bledá.
Ornella Koktová
Zdroj: Instagram

V súvislosti so zdravotnými komplikáciami mladej pani Koktovej si jej fanúšikovia spomenuli na veštbu istej kartárky, o ktorú sa s nimi Ornella kedysi podelila. „To snáď ani nie je možné! Predpovedala jej tri deti s tým, že pri treťom pôrode budú veľké komplikácie a že môže zomrieť. Tak nejako to bolo,” znela jedna z reakcií od priaznivcov. „Lilianne a vlastne tehotenstvo s ňou ma zachránilo. Veci sa naozaj dejú tak, ako majú,” uzavrela na margo toho mladá mamička. 

Ornella Koktová si svoju dcérku Lilianne zatiaľ veľmi neužila. 
Ornella Koktová
Zdroj: Instagram

Na Ornellu doma čakajú jej tri deti.
Ornella Koktová
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Ornella Koktová s manželom Ornella Koktová Ornella Koktová Ornella Koktová s manželom Ornella Koktová Ornella Koktová Ornella Koktová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články