Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Hudobný svet v smútku: Zomrel známy český DJ… Mal len 36 rokov!

Známy český DJ podľahol zákernej chorobe.
Známy český DJ podľahol zákernej chorobe.
Zdroj: Getty Images
24.02.2021 20:00

PRAHA - Choroba si nevyberá! Český svet elektronickej hudby dnes zasiahla smutná správa. Vo veku 36 rokov zomrel DJ Tomáš Malina, známy pod pseudonymom Thomas Coastline. Podľahol zákernej chorobe!


V noci na dnes zomrel známy český trance DJ Thomas Coastline. Na sociálnej sieti Trance.cz o tom informoval promotér Petr Gruber. Informácie hovoria o tom, že hudobný producent vo veku 36 rokov podľahol zákernej chorobe. V minulosti bojoval s rakovinou hrubého čreva. 

Na marec mal DJ ešte naplánované vystúpenie.
Hudobný svet v smútku:
Zdroj: Instagram T.C.

Že išlo o náhlu smrť, dokazuje aj fakt, že ešte na marec mal naplánované vystúpenie na turné slávneho DJ-a Paul van Dyka.

So svojou kariérou Thomas Coastline, vlastným menom Tomáš Malina, začínal v šestnástich, neskôr založil vlastný tanečný projekt Bass Detect a v roku 2005 rozbehol v novovzniknutom Dance rádiu pravidelnú týždennú šou Numark Dance Conference. 

Prelomovým rokom preňho bol rok 2008, kedy si ho pod ochranné krídla vzal trancový label Redux. Pod ich vedením vydal aj prvý čisto autorský počin s názvom After hour. V auguste 2020 sa zasnúbil so svojou priateľkou Markétou. Česť jeho pamiatke!

DJ bojoval s rakovinou už v roku 2017.
Hudobný svet v smútku:
Zdroj: Instagram T.C.

S partnerkou Markétou sa mali brať.
Hudobný svet v smútku:
Zdroj: Instagram T.C.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články