Nedeľa, 19. september 2021. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Zuzana Plačková zverejnila FOTO po operácii tváre: Preboha, veď je ako z hororu!

Zuzana Plačková zverejnila FOTO po operácii tváre:
Zuzana Plačková zverejnila FOTO po operácii tváre:
Zdroj: Instagram Z.P.
29.12.2020 09:00

BRATISLAVA - V polovici októbra sme na Topkách písali o tom, že Zuzana Plačková sa opäť rozhodla nechať vylepšiť. Temperamentná brunetka si dala prerobiť tvár a absolvovala rovno niekoľko zákrokov. A teraz...


Ako sme spomínali, úprav, ktoré si dala urobiť, bolo skutočne požehnane.  „Robili mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnali a spriechodnili prepážky. Trápilo ma to už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil. Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach, rozpustenie kyseliny hyalurónovej v perách a na záver výplň mimických vrások vlastným tukom,” popísala ešte v októbri. 

Pár dní po zákroku celú svoju tvár neukázala. Dnes už je síce jasné, ako vyzerá a zmenené črty tváre videli všetci jej fanúšikovia, no teraz im ukázala čosi celkom iné. A síce foto tesne po zákrokoch. Jeden z priaznivcov Zuzanu požiadal, aby zverejnila fotku, kde sa cítila najhoršie. To ale asi nečakal, čo kráľovná Instagramu vytiahne. 

Zrejme nikoho neprekvapí, že človek po operácii tváre nevyzerá úplne vábne, nehovoriac o opuchoch, no takýto hororový pohľad šokuje každého, kto niečo podobné sám neabsolvoval. No a keďže je lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť, presvedčte sa sami. Aha, ako Zuzana vyzerala tesne po zákrokoch! 

Zo Zuzaninej fotky po operácii ide až hrôza
Zuzana Plačková zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram Z.P.


Galéria

Zuzana Plačková zverejnila FOTO Zuzana Plačková Zo Zuzaninej fotky po Zuzana Plačková

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články