°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Originálna SVADBA generálneho riaditeľa Markízy: Ženích hral na gitare, ale… Úplne chýbali hostia!

Matthias Settele sa oženil s dlhoročnou partnerkou Gerdou.
Matthias Settele sa oženil s dlhoročnou partnerkou Gerdou.
Zdroj: Jan Zemiar
30.10.2020 10:30

BADEN - Generálny riaditeľ Markízy Matthias Settele (54) pred pár dňami prežil veľký deň. Presne v strede týždňa sa totiž rozhodol povedať áno dlhoročnej partnerke Gerde. A išlo o skutočne originálnu svadbu - ženích hral na gitare, no hostia úplne chýbali!


Ako informuje web markiza.sk, generálny riaditeľ Markízy a jeho dlhoročná partnerka Gerda si povedali svoje áno v stredu v rakúskom meste Baden. Zaujímavosťou je, že zrejme aj vzhľadom na aktuálne opatrenia v súvislosti so zúriacou pandémiou koronavírusu bol ich veľký deň bez akýchkoľvek hostí. 

Chýbali dokonca aj svedkovia. „Boli sme tam len my dvaja a oddávajúci, žiadni svedkovia,“ povedal pre markizácky web Settele. No napriek tomu o romantiku núdza nebola. Zatiaľ čo oddávajúci počas obradu čítal báseň, Matthias hral na gitare. 

Aj svadba, samozrejme, podliehala prísnym bezpečnostným opatreniam. Oddávajúci bol dokonca za plexisklom. Dvojica sa po obrade odfotila v krásnych priestoroch Kurparku a presunula na večeru do luxusnej reštaurácie. Ako generálny riaditeľ prezradil, jasno majú už aj o svadobnej ceste - pôjdu do Atén a na grécky ostrov Ydra.

Novomanželom gratulujeme!
Originálna SVADBA generálneho riaditeľa


Galéria

Matthias Settele sa oženil Novomanželom gratulujeme! Matthias Settele

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články