Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Drsná DOHRA prešľapu v Televíznych novinách: Moderátora sťahujú z obrazovky!

Moderátor Petr Suchoň na svoj skrat v Televíznych novinách doplatil.
Moderátor Petr Suchoň na svoj skrat v Televíznych novinách doplatil.
Zdroj: Tv Nova
29.10.2020 15:00

PRAHA - Včera sme na Topkách informovali o skrate moderátora Televíznych novinách českej Novy Petra Suchoňa (36). Neudržal svoje emócie a v priamom prenose sa pustil do šéfa Českej lekárskej komory Milana Kubku. Televízia sľubovala vyvodenie dôsledkov... A známa tvár svoj trest už pozná!


Ako sme na Topkách informovali, moderátor sa do šéfa Českej lekárskej komory pustil hneď v úvode rozhovoru. Najprv sa ho totiž opýtal, ako vetu, ktorú nedávno povedal, reálne myslel. „Pán prezident, ešte k vášmu vyjadreniu v skratke: Lekári padajú na hubu a ľudia si chodia kupovať biomrkvu. To ste ako mysleli?“ opýtala sa tvár z Tv Nova. 


Skrat moderátora v Televíznych novinách: Pustil sa do šéfa lekárskej komory... Budú vyvodené dôsledky!


Vysvetlenie od Milana Kubku mu však nestačilo a tak, ako rozhovor začal, tak aj pokračoval. Stále spomínal biomrkvu a trhy na pražskej náplavke, na ktoré šéf lekárskej komory narážal. Ani ďalší argument od odborníka mu nestačil, skákal mu do reči a na jeho odpovede ostro reagoval. Po odvysielaní správ sa na sociálnych sieťach rozbehla veľká diskusia, v ktorej boli diváci Suchoňovým výstupom pobúrení. 

Petr Suchoň za svoj skrat v Televíznych novinách doplatil.
Drsná DOHRA prešľapu v
Zdroj: Tv Nova

Televízia vtedy sľubovala vyvodenie dôsledkov. „Ide o zlyhanie moderátora, ktorý nedodržal základné novinárske pravidlá. Budú z toho vyvodené dôsledky. V mene redakcie spravodajstva sa za túto poľutovaniahodnú vec pánovi Kubkovi aj všetkým divákom ospravedlňujem,“ uviedol riaditeľ spravodajstva a publicistiky Tv Nova Kamil Houska. 

No a ako informujú české médiá, trest pre temperamentného moderátora je už známy. Nova Petra Suchoňa stiahla z obrazovky. „Potvrdzujeme, že Petra Suchoňa diváci v Televíznych novinách nejaký čas neuvidia,“ povedal Blesku hovorca televízie Vojtěch Boháček. Moderátor tak na svoj chvíľkový skrat, za ktorý sa už stihol aj ospravedlniť, napokon naozaj doplatil.

Šéf Českej lekárskej komory Milan Kubek ospravedlnenie od moderátora prijal.
Drsná DOHRA prešľapu v
Zdroj: Tv Nova


Galéria

Moderátor Petr Suchoň na Petr Suchoň za svoj Šéf Českej lekárskej komory

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články