°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Mŕtve vlasy išli dole! Kristína Tormová opäť zaexperimentovala: Radikálna ZMENA imidžu!

Kristína Tormová sa zbavila svojich blond vlasov.
Kristína Tormová sa zbavila svojich blond vlasov.
Zdroj: Instagram KT
29.10.2020 10:30

BRATISLAVA - Celé roky Kristína Tormová (38), vtedy ešte Farkašová, nosila výrazne ryšavé vlasy. Práve to bolo jedným z jej poznávacích znamení. No nie je to tak dávno, čo sa tejto farby nadobro zbavila. Najprv bola brunetka a neskôr zaexperimentovala s peroxidovou blond. No a teraz podstúpila ďalšiu zmenu imidžu!


Prechod na blond herečke výrazne zničil vlasy. Silný peroxid prirodzene narúša kvalitu vlasu, a tak v jednom momente mala známa Slovenka na hlave - ako to sama nazvala - mŕtve vlasy. Tých sa však v posledných dňoch nadobro zbavila. Svetlú hrivu nechala odrásť a zdevastované pramene odstrihla. 

No a po rokoch experimentovania Tormová konečne stavila na prirodzenosť a dnes je z nej brunetka bez akýchkoľvek zásahov chémie. „To je odrast, čo? Takto sa teraz vidím, takto mi je dobre,“ napísala k fotke svojho nového účesu trojnásobná mamička. 

Kristína Tormová predviedla svoje nové vlasy.
Mŕtve vlasy išli dole!
Zdroj: Instagram K.T.

Výraznou zmenou tak neprešla len farba jej vlasov, ale aj ich dĺžka. Kaderník sa totiž zbavil všetkého, čo na jej hlave už dávno nechcelo byť a pri celkovom dojme robilo len zbytočnú šarapatu. A dnes sa herečka pýši síce kratšími, no zdravými, hnedými vlasmi.

„Posledný deň pred lockdownom som stihla zo svojich vlasov urobiť +- svoje. Veľká časť mojich úplne mŕtvych odišla nielen zo života, ale aj z hlavy a ja môžem začať odznova,“ opísala nový imidž Tormová. Pozrite, ako jej to pristane!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keď sa odrasty stanú vlasmi. A keď môžeš začať odznova. . Keď urobíš karanténne opatrenia, aby si mala ľahšiu hlavu, aby ti odrasty, ktoré prídu, boli tvojou naozajstnou farbou a aby si nemusela riešiť počas tohto čuda kaderníctvo. Dobre som urobila. . Posledný deň pred lockdownom som stihla zo svojich vlasov urobiť naozaj +- svoje..veľká časť mojich úplne mŕvych vlasov odišla nie len zo života, ale aj z hlavy a ja môžem začať odznova..vlasovať. S (cca) mojou naozajstnou farbou, sama so sebou.. . Na Parížsky spôsob...a dostala som chuť na parížsky šalát. . A ďakujem za pekné vlasoreakcie. Je to milé dostať toľko komplimentov. A je krásne, že ľudia chápu rozdiel medzi komplimentom a hodnotením vzhľadu. Nie kvôli mne, ale kvôli ľuďom, ktorí si neprešli rokmi módnych polícií a nenas*alo ich to tak, až si to prestali všímať..verte, vačšinu ľudí to, že hodnotíme ich vzhľad ubíja..odborníci by nám rozprávali koľko porúch príjmu pozravy a iných hnusôb vzniká tým, že hodnotíme to, kto ako vyzerá: “ježiš, ty si schudla!”, “to čo máš na sebe???”, “predtým si mala tie vlasy lepšie!”. Čo nás do toho. Aha! Aha! A to akože nemáme vyjadriť svoj názor? Aha? A keď vám pekné napíšu to je ok, hej? Hej. Držme huby, nehodnoťme. Áno, rozdávajme komplimenty. Áno. Tiež mi trvalo pochopiť to, tiež som si to na vlastnej koži musela odskúšať. . A áno, teším sa, keď si zase picnem blond o niekoľko mesiacov. . A viete čo? Spokojní ľudia, tí, čo sú spokojní sami so sebou, nemajú potrebu honotiť vzhľad iných. Ja som teda so sebou nie vždy spokojná a aj by som občas zhodnotilaaaaa..ale radšej si kusnem..do nanuku. . Dobrí k sebe buďme. Verím, že každý vyzerá tak, ako sa cíti dobre. Ak nosíte niečo, čo očakávajú od vás iní, namiesto toho, aby ste sa cítili dobre, odporúčam skúsiť to..je možné, že sa vďaka tomu naučíte lietať.

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova),

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články