°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Známa Slovenka šokovala fanúšikov: Nechala si spraviť pery... FOTO Preboha, na TOTO sa nechytá ani Kucherenko!

Preboha, na TOTO sa nechytá ani Kucherenko!
Preboha, na TOTO sa nechytá ani Kucherenko!
Zdroj: Instagram JH
28.09.2020 09:00

BRATISLAVA - Na jej tvári by ste zrejme nenašli ani tú najmenšiu chybičku, no ona so sebou aj napriek tomu spokojná nebola. Hovoríme o Jane Hrmovej, ktorá sa do povedomia dostala ešte v roku 2016 ako súťažiaca v markízáckej Farme, no a dnes patrí medzi najpopulárnejšie slovenské influencerky.


Na Instagrame a Youtube kanále svojich priaznivcov pravidelne zásobuje informáciami o kozmetických novinkách, mimoriadne šikovná je aj v oblasti líčenia - zrušnosti s dekoratívnymi prípravkami by jej pokojne mohli závidieť ženy, ktoré sa ako make-up artistky živia už dlhé roky. Lenže, ako to už medzi nežnejším pohlavím býva, ani Jana so sebou nie je tak úplne spokojná a na svojom vzhľade dokáže nájsť nedostatatky, ktoré by si nikto iný ani nevšimol. 

Jana Hrmová si nechala tetovať pery, aby získala krajší odtieň. Po zásahu jej takto opuchli.
Známa Slovenka šokovala fanúšikov:
Zdroj: Instagram J.H.

Blondínka má za sebou mesiace experimentvania s farbou a dĺžkou vlasov, no najnovšie jej pozornosť zaujalo čosi celkom iné. A síce jej pery. Ak by ste si mysleli, že Hrmová sa rozhodla zmeniť ich veľkosť a nechala sa "napichať", ste na omyle. Ako sama prezradila, s ich proporciami je v podstate spokojná. Čo ju však iritovalo, bola ich prirodzená farba. Napokon sa teda odhodlala vyskúšať relatívne čerstvý trend a zmeniť ich odtieň prostredníctvom tetovania, aby tak získala ten vytúžený. 

Lenže po zákroku jej ústa poriadne opuchli. Bodajby aj nie, keďže ide o pomerne invazívny zásah a rovnako po tetovaní reaguje aj pokožka na tele. Jana tak na nejaký čas vyzerala ako po nepremyslenom kozmetickom zväčšení pier a veľkosťou by pokojne mohla konkurovať niekdajšej podobe Silvie Kucherenko.

Takto Jana vyzerala tesne po tom, čo absolvovala tetovanie pier.
Známa Slovenka šokovala fanúšikov:
Zdroj: Instagram J.H.

Tento efekt ale vraj čochvíľa pominie a blondínke po estetickom vylepšení zostane pôvodná veľkosť, no zato s celkom novým odtieňom. „Takže som po tetovaní. Trošku mi tie pery opuchli, nesmejte sa mi. Dnes by to malo odpuchnúť," povedala trošku šokovaná influencerka, keď odišla zo skrášľovania a jej pusa vyzerala priam groteskne. Tak snáď tento gigantický efekt naozaj čoskoro pominie. 

Nechali by ste sa nahovoriť na tetovanie pier?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 2479Galéria

Preboha, na TOTO sa Jana Hrmová si nechala Pery Jany Hrmovej nabrali Takto Jana vyzerala tesne Takto sa Janu pripravovali

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články