°C

Streda, 2. december 2020. Meniny má Bibiana, zajtra Oldrich.

Česká herečka prišla kvôli rakovine o prsia: Najprv rozchod a teraz? Zásnuby!

Michaela Kuklová sa zasnúbila.
Michaela Kuklová sa zasnúbila.
Zdroj: Instagram MK
31.07.2020 11:32

PRAHA – Posledné mesiace pre ňu neboli práve med lízať. Herečka Michaela Kuklová (52) bojovala s rakovinou a kvôli nej prišla o prsia. Pre svoju diagnózu sa rozhodla ukončiť aj vzťah s Josefom Wittnerom (40). Ten bol však neodbytný a s princeznou Jasněnkou chcel ostať. Tak veľmi, že ju už aj požiadal o ruku.


Napriek tomu, že sa dali dokopy ku koncu roka 2018 a prehlasovala o partnerovi, že je na svoj vek omnoho vyspelejší, než ostatní muži a je im dobre, kvôli rakovine sa s ním rozišla. Nechcela, aby sa trápil pri žene, ktorá trpí touto chorobou a navyše kvôli nej ešte prišla aj o prsia. O to, čo mnohé ženy považujú za určitý znak ženskosti. On bol však neoblomný a neodradila ho ani jej choroba. Už takto jej dokázal svoju vrúcnu lásku.

Napriek chorobe to nevzdal a o svoju lásku bojoval.
Česká herečka prišla kvôli
Zdroj: Facebook

A ako tvrdí sama herečka už je to celkom dlho, čo to spečatili zásnubami. Len pred pár dňami vyšla Michaela Kuklová s pravdou von a na svoj facebookový profil zavesila fotografiu s prstienkom. Dohodli sa však, že v ich prípade, žiadne do roka a do dňa – nechajú tomu voľný priebeh. Josef si vybral ten správny moment a aj keď neboli nahodení do gala, celé zásnuby boli veľmi romantické, dojemné a tak trochu komické. 

„Aby som pochopila, že miluje moju dušu, zvolil chvíľu, kedy som bola v starom vyťahanom tričku, rozcuchaná a nenamaľovaná. Pokľakol. Otvoril krabičku s prstienkom a začal sa vyznávať zo svojich citov. Ospevoval ma. Nádherne. Mlčala som. A tak pokračoval. V duchu však premýšľal, prečo sa len usmievam a mlčím, že už ho dosť bolia kolená. Nevzdával sa, aj keď sa mu v tvári miešali pocity nervozity, bolesti a nepochopenia. Stále som mlčala. Zmĺkol tiež. Nastalo ticho, kedy sme na seba nechápavo pozerali. Hlesla som: „A nechceš sa ma na niečo opýtať?“ „Á, jasné!“ opísala predstaviteľka princeznej Jasněnky moment, odkedy je z nej zasnúbená žena.

Michaela Kuklová sa pochválila prstienkom aj príbehom, ako ju Josef požiadal o ruku.
Česká herečka prišla kvôli
Zdroj: Facebook

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Michaela Kuklová sa zasnúbila. Napriek chorobe to nevzdal Michaela povedala Josefovi áno. Michaela Kuklová sa pochválila Dvojica je zasnúbená už Michaela Kuklová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články