°C

Piatok, 14. august 2020. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Česká herečka prišla kvôli rakovine o prsia: Najprv rozchod a teraz? Zásnuby!

Michaela Kuklová sa zasnúbila.
Michaela Kuklová sa zasnúbila.
Zdroj: Instagram MK
31.07.2020 11:32

PRAHA – Posledné mesiace pre ňu neboli práve med lízať. Herečka Michaela Kuklová (52) bojovala s rakovinou a kvôli nej prišla o prsia. Pre svoju diagnózu sa rozhodla ukončiť aj vzťah s Josefom Wittnerom (40). Ten bol však neodbytný a s princeznou Jasněnkou chcel ostať. Tak veľmi, že ju už aj požiadal o ruku.


Napriek tomu, že sa dali dokopy ku koncu roka 2018 a prehlasovala o partnerovi, že je na svoj vek omnoho vyspelejší, než ostatní muži a je im dobre, kvôli rakovine sa s ním rozišla. Nechcela, aby sa trápil pri žene, ktorá trpí touto chorobou a navyše kvôli nej ešte prišla aj o prsia. O to, čo mnohé ženy považujú za určitý znak ženskosti. On bol však neoblomný a neodradila ho ani jej choroba. Už takto jej dokázal svoju vrúcnu lásku.

Napriek chorobe to nevzdal a o svoju lásku bojoval.
Česká herečka prišla kvôli
Zdroj: Facebook

A ako tvrdí sama herečka už je to celkom dlho, čo to spečatili zásnubami. Len pred pár dňami vyšla Michaela Kuklová s pravdou von a na svoj facebookový profil zavesila fotografiu s prstienkom. Dohodli sa však, že v ich prípade, žiadne do roka a do dňa – nechajú tomu voľný priebeh. Josef si vybral ten správny moment a aj keď neboli nahodení do gala, celé zásnuby boli veľmi romantické, dojemné a tak trochu komické. 

„Aby som pochopila, že miluje moju dušu, zvolil chvíľu, kedy som bola v starom vyťahanom tričku, rozcuchaná a nenamaľovaná. Pokľakol. Otvoril krabičku s prstienkom a začal sa vyznávať zo svojich citov. Ospevoval ma. Nádherne. Mlčala som. A tak pokračoval. V duchu však premýšľal, prečo sa len usmievam a mlčím, že už ho dosť bolia kolená. Nevzdával sa, aj keď sa mu v tvári miešali pocity nervozity, bolesti a nepochopenia. Stále som mlčala. Zmĺkol tiež. Nastalo ticho, kedy sme na seba nechápavo pozerali. Hlesla som: „A nechceš sa ma na niečo opýtať?“ „Á, jasné!“ opísala predstaviteľka princeznej Jasněnky moment, odkedy je z nej zasnúbená žena.

Michaela Kuklová sa pochválila prstienkom aj príbehom, ako ju Josef požiadal o ruku.
Česká herečka prišla kvôli
Zdroj: Facebook

Mali ste aj vy takéto domáce zásnuby?


Galéria

Michaela Kuklová sa zasnúbila. Napriek chorobe to nevzdal Michaela povedala Josefovi áno. Michaela Kuklová sa pochválila Dvojica je zasnúbená už Michaela Kuklová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články