Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Legendárny Tibor z Mama, ožeň ma: Martinka mu nestačila... Dnes vyzerá takto a čoskoro sa stane tatkom!

Takto dnes vyzerá Tibor z Mama, ožeň ma!
Takto dnes vyzerá Tibor z Mama, ožeň ma!
Zdroj: TV JOJ
11.07.2020 05:45

BRATISLAVA - Šou Mama, ožeň ma, ktorú televízia JOJ vysielala ešte v roku 2013, bola tak kontroverzná, že na ňu diváci nezabudli dodnes. Medzi najvýraznejšie postavičky patril automechanik Tibor, ktorý sa do histórie vysielania zapísal najmä vďaka tomu, že takpovediac ušikanoval nádejnú nevestu Martinku.


Upratovačka z Tepličky prechovávala k Tiborovi sympatie, ten ju však kruto zrušil. Zamilovanej slečne rovno pred kamerou povedal, že sa v jej prítomnosti cíti trápne a ak by s ňou mal tvoriť pár, prepadol by sa od hanby. Prekážal mu najmä jej vzhľad, ktorý ostro skritizoval a napokon skonštatoval, že by sa o seba mala viac starať. 

Ako čerešničku na torte jej dal napokon 15 minútový limit, aby sa zbalila. „Ináč ťa vyhodím, normálne ťa vyhodím so šatami," vyhlásil pred Martinkou, ktorej nádeje sa v priebehu niekoľkých sekúnd absolútne rozplynuli a Tiborove náhle, neokrôchané správanie, ju úplne zlomilo. Keď po nepodarenom karaoke s automechanikom odchádzala z jeho domu a v očiach mala slzy, všetko zaklincoval.

Z automechanika Tibora sa už čoskoro stane pyšný otecko
Legendárny Tibor z Mama,
Zdroj: Facebook T.N.

Tibor našiel ženu svojho života
Legendárny Tibor z Mama,
Zdroj: Facebook T.N.

„Tak ťahaj. Rozlúčte sa a padaj," vyháňal Tibor dievčinu, ktorá by neublížila ani muche. 
Po tomto jeho počine si mnohí mysleli, že o automechanika neprejaví záujem už žiadna žena, no časom nakoniec predsa len našiel tú pravú. Svojrázny muž to dal dokopy so sympatickou tmavovláskou a dvojica to spolu, zdá sa, myslí naozaj vážne.

Jojkársky milovník sa totiž už onedlho stane oteckom. Za všetko hovoria jeho fotografie na sociálnej sieti, kde objíma svoju polovčku Anitu a pred jej vypuklým bruškom držia detskú výbavičku. „Oco, mama, Alex a drobček. Rodinná fotka," napísal budúci tatko k záberu jeho maličkosti, tehotnej partnerky a jej prvorodeného synčeka. 

Jojkársky ženích sa takmer nezmenil
Legendárny Tibor z Mama,
Zdroj: Facebook T.N.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Takto dnes vyzerá Tibor Z automechanika Tibora sa Tibor našiel ženu svojho Jojkársky ženích sa takmer

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články