°C

Streda, 15. júl 2020. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Nela Pocisková sa zverila do rúk odborníka: To je ale zmena!

Nela Pocisková
Nela Pocisková
Zdroj: TV MARKÍZA
28.05.2020 14:00

BRATISLAVA - Slovenská herečka Nela Pocisková (29) trávi momentálne všetok voľný čas s rodinou. Vo všeobecnosti na seba matky malých detí nemajú toľko času, koľko by si priali a v situácii, aká je na Slovensku kvôli koronavírusu, bolo tých možností ešte menej. Teraz si však rodáčka z Bratislavy dopriala poriadnu zmenu.


Po uvoľnení opatrení, ktoré na Slovensku boli kvôli koronavírusu, sa mnohí ľudia rozbehli do salónov po nové nechty, úpravu brady, vyplnenie vrások či nový účes. A výnimkou nie je ani Nela Pocisková, ktorá si po niekoľkých týždňoch, ktoré strávila so svojimi ratolesťami doma, odbehla k odborníkovi a nechala sa vylepšiť.

Nela Pocisková si dopriala zmenu a zverila sa do rúk kaderníka.
Nela Pocisková sa zverila
Zdroj: Instagram N.P.

Neabsolvovala však žiaden zákrok, ako by si mohol niekto myslieť. Nela je sama o sebe krásna žena a zásahy do tela rozhodne nepotrebuje. Pre všetky dámy sú však korunou krásy vlasy a práve tým dopriala dvojnásobná mama regeneráciu a nový vzhľad. Svoje hnedé vlasy vymenila za inú farbu. „Kde som? Po zubárke za odmenu. Ufónica pomaly pristáva,” napísala k fotke, na ktorej zachytila prípravu nového účesu.

Napokon sa fanúšikom pochválila nielen novou farbou, ale aj sviežim zostrihom ideálnym na leto. Nele to mimoriadne pristane a hoci nemá ešte ani 30, herečku to ešte aj omladilo.

Výsledok rozhodne stojí za to!
Nela Pocisková sa zverila
Zdroj: Instagram N.P.

Páči sa vám Nelin nový účes?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 2202Galéria

Nela Pocisková Nela Pocisková si dopriala Výsledok rozhodne stojí za Nela Pocisková najprv absolvovala Potom si dopriala nový

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články