°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Seriálová hviezda Markízy je tehotná: Koniec v Oteckoch?!

Koniec v Oteckoch?
Koniec v Oteckoch?
Zdroj: TV MARKÍZA
20.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Hoci sa o jej tehotenstve šepkalo už dlhšie, oficiálne to herečka s manželom potvrdili pred dvomi týždňami. Anna Jakab Rakovská (26) sa už čoskoro stane mamou. Momentálne je brunetka hviezdou markizáckeho, veľmi obľúbeného seriálu Oteckovia, kde stvárňuje učiteľku Alicu. Čo bude s jej postavou?


O niekoľko týždňov sa z markizáckej herečky stane po prvý raz mama. Svoje tehotenstvo potvrdila Anička Jakab Rakovská spoločne s manželom Robom Jakabom na sociálnej sieti. V seriáli Oteckovia sa skvele uchytila a stvárňuje učiteľku Alicu. Na webe televízie markiza.sk sa objavila informácia o tom, či otehotnie aj Aničkina postava.

Anička Rakovská sa čoskoro stane mamou.
Seriálová hviezda Markízy je
Zdroj: Instagram A.J.R./Dorota Holub

Rodená Prešovčanka je druhá v poradí, ktorá stvárnila v Oteckoch učiteľku a tvorcovia seriálu sa musia vysporiadať s jej tehotenstvom. Pôvodne totiž túto úlohu hrala Mary Bartaloš, ktorá z projektu odišla, aby sa mohla naplno venovať materským povinnostiam. Jej postava tak neotehotnela, ale odišla preč. S tehotenstvom sa televízia musela popasovať aj v prípade Zuzany Porubjakovej, teda seriálovej Simče. Tu však najkrajšie povolanie ženy do seriálu zakomponovali. Ako to bude s Aničkou Rakovskou? Premietne sa jej tehotenstvo do postavy alebo snáď jej postava skončí?

„Anička Jakab Rakovská je vo svojom súkromnom živote v radostnom očakávaní dieťaťa. V tom seriálovom živote sa táto skutočnosť nepremietne do deja. Akým spôsobom sa tehotenstvo obľúbenej herečky vyrieši v rámci seriálu, na to si diváci budú musieť počkať až do vysielania nových dielov,“ povedal pre už spomínaný web Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Skončí učiteľka Alica v seriáli?
Seriálová hviezda Markízy je
Zdroj: TV MARKÍZA

Sledujete Oteckov?

63 % nie
áno 37 %

Hlasovalo: 1264Galéria

Koniec v Oteckoch? Anička Rakovská sa čoskoro Skončí učiteľka Alica v Anička Jakab Rakovská stvárňuje Alica, Tomáš a Julka Čo bude s Aničkinou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Instagram A.J.R./Dorota Holub

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články