°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Meghan sa pustila do Kate a kráľovskej rodiny: Mali dvojitý meter, pre mňa TOTO nikdy nerobili!

Vojvodkyňa Kate bola vraj prvá, ktorej bol elixír z byliniek na pleť ponúknutý na skúšku a odporučila ho Meghan
Vojvodkyňa Kate bola vraj prvá, ktorej bol elixír z byliniek na pleť ponúknutý na skúšku a odporučila ho Meghan
Zdroj: SITA
03.05.2020 18:00

LOS ANGELES - Len nedávno sa princ Harry (35) a Meghan (38) rozhodli, že nadobro prestanú komunikovať s niektorými britskými denníkmi a udelili im drsnú stopku. Dvojica toto rozhodnutie, samozrejme, akosi opäť neprekonzultovala so zvyškom kráľovskej rodiny, ktorá zostala v patričnom šoku. Rozhorčená Meghan však na to vraj mala pádny dôvod a ten sa týka najmä jej švagrinej Kate (38).


V zahraničných periodikách sa aktuálne objavili informácie, že odchod z kráľovskej rodiny i skoncovanie s médiami majú jedného spoločného menovateľa. A síce Kate, manželku princa Williama, ktorá je v Británii oveľa populárnejšia, než jej švagriná. Zdroj blízky Meghan uviedol, že s obomi vojvodkyňami bolo zaobchádzané úplne odlišne, čo Harry aj matka jeho synčeka pokladali za veľkú nespravodlivosť. 

„Povedala, že každý presne vedel, ako sa Harry cítil v súvislosti s britskými médiami. Keby bola Kate kritizovaná, nikto by s tým nesúhlasil. Meghan povedala priateľom, že palác uprednostňoval Kate a zaútočil by na bulvár v Spojenom kráľovstve, ak by sa neustále pokúšali očierniť jej meno," vyjadril sa spomínaný zdroj blízky Meghan, podľa ktorého mala niekdajšia herečka cítiť veľkú krivdu, keďže pre zachovnie dobrého mena Williama a Catherine vraj palác robil aj nemožné, no ona a Harry sa museli chrániť len vlastnými silami. 

Myslíte si, že sa v paláci skutočne chovali k Meghan a Kate úplne rozdielne?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 3250Galéria

Princ Harry s manželkou Vojvodkyňa Kate bola vraj Princ William s manželkou Princ Harry s manželkou Princ William s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články