°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Šokujúca tvár v Novinách na Jojke: TOTO má byť náhrada za Kmotríkovú?!

V štúdiu Novín televízie Joj sa objavil šokujúci moderátor.
V štúdiu Novín televízie Joj sa objavil šokujúci moderátor.
17.01.2020 18:03

BRATISLAVA - Prvú januárovú nedeľu sa s obrazovkami televízie Joj navždy rozlúčila ich dlhoročná stálica Adriana Kmotríková. Doposiaľ ju na kresle moderátora v spravodajskej relácii Noviny nikto nenahradil. Aktuálne sa však zdá, že sa našiel horúci kandidát - známy hudobník Ondrej Kandráč!


Ide, samozrejme, len o srandu! Dnes večer totiž Jojka odvysiela špeciál relácie Všetko čo mám rád venovaný práve primášovi Kandráčovcov. A pri tejto príležitosti si hudobník na chvíľu odskočil od huslí a koncertovania a vyskúšal si moderovanie v spravodajskom štúdiu. Do moderátorského kresla si sadol v rámci nakrúcania dokrútky. 


FOTO Kmotríková poslednýkrát vysielala: Po vyše 15 rokoch definitivíny KONIEC!


Aktuálne vydanie relácie dokonca bude niesť aj Ondrejovo meno - Všetko čo má Ondrej rád. „V tomto špeciáli moje pozvanie prijali členovia kapely Čechomor - Karel Holas a Franta Černý. Historky z kňazského pôsobenia vyrozprával aj kňaz o. Peter Iľko. Povestnou čerešničkou na torte bolo vystúpenie frontmana kapely Desmod – Mária Kulyho Kollára,“ prezradil Kandráč.

„Všetko sú to super ľudia a priatelia. Keďže Peter Iľko sa raz vyjadril, že by si ma vedel predstaviť ako moderátora správ, u nás v JOJ sme mu ukázali, že možné je naozaj všetko,“ vysvetlil Ondrej so smiechom. Tak schválne, pristalo by mu to za spravodajským pultíkom?

Ondrej Kandráč si vyskúšal úlohu moderátora Novín Tv Joj.
Šokujúca tvár v Novinách
Zdroj: TV JOJ

Pristalo by to Ondrejovi Kandráčovi ako moderátorovi Novín Tv Joj?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 9095Galéria

V štúdiu Novín televízie Ondrej Kandráč si vyskúšal Ondrejovi Kandráčovi by to Aktuálna časť šou Všetko Ako sme informovali, rodina Ondrej Kandráč a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články