Pyšná Majtánová ukázala dcéru: Wau... Je úplne iná, ako ostatné dvadsiatničky! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Pyšná Majtánová ukázala dcéru: Wau... Je úplne iná, ako ostatné dvadsiatničky!

Karin Majtánová
Karin Majtánová
Zdroj: Jan Zemiar
13.12.2019 00:10

BRATISLAVA - Temperamentná Karin Majtánová (45) je pyšnou dvojnásobnou mamičkou, ktorá je na svoje ratolesti patrične hrdá. Staršia Kajka (23) už síce prekročila prah dvadsiatky, no ani zďaleka sa nedá hovoriť o tom, že by si užívala mladosť rovnako ako jej rovesníci. Je totiž úplne iná ako dievčatá v jej veku. No veď presvedčte sa sami!


Náš fotograf zachytil moderátorku na premiére rozprávky Zakliate pierko, kam prišla aj v spoločnosti spomínanej dcéry, ktorá sa podobných spoločenských udalostí často nezúčastňuje. Obe dievčatá sršali dobrou náladou, prišiel aj tmavovláskin mladší syn Samko a partner Peter, no keďže sa im nepodarilo "vychytať" sedadlá vedľa seba, Karin si film vychutnala práve s Kajkou. 

„Bolo to úžasné, veľmi sme sa tešili, že môžeme ísť všetci spolu. Trošku si oddýchnuť od toho vianočného zhonu a stresu, vypnúť hlavy a stráviť príjemný večer,” prezradila nám tmavovláska. Čo sa týka detí, film vraj oslovil najmä jej dcéru, keďže Samko má rád niečo akčnejšie. „Mne sa táto rozprávka veľmi páčila a Karinke tiež, keďže ona je naozaj taká romantická detská duša,” povedala nám. 

Karin Majtánová s dcérou Karinkou.
Pyšná Majtánová ukázala dcéru:
Zdroj: CinemArt SK

Prekvapením bola odpoveď na otázku, či to 23-ročnú Kaju neťahá skôr von s kamarátmi namiesto toho, aby vysedávala v kine s rodinou. „To vôbec, ja keby ju nevytiahnem von, ani nikam nejde. Radšej by sa doma učila,” smiala sa moderátorka, ktorá už pred časom hovorila, že jej staršie dieťa pubertálne správanie skôr obišlo. Nuž, dcéru, ktorá radšej sedí nad knihami ako v kluboch, jej bude zrejme závidieť nejeden rodič!

Chystáte sa pozrieť si rozprávku Zakliate pierko?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 772Galéria

Karin Majtánová Karin Majtánová s dcérou Bývalá Miss Veronika Vágnerová Herečka Milena Minichová so Moderátorka Lucia Forman Habancová Režisér Zdeněk Troška Zdeněk Troška a herečka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články