Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Moderátorka Majtánová zhadzuje kilá: Ide to raketovo... „Tajomstvo“ jej úspechu!

Karin Majtánová
Karin Majtánová
Zdroj: Instagram KM
28.04.2021 10:30

BRATISLAVA - Moderátorka Dámskeho klubu na RTVS Karin Majtánová sa rozhodla doladiť svoju formu. A hoci údajne skonzumuje viac jedla ako predtým, kilá z nej doslova padajú. Toto je tajomstvo jej úspechu.


Karin Majtánová sa prvýkrát zviditeľnila, keď sa stala Miss Slovensko 1993. Časom a vekom sa na ňu nalepili nejaké kilá, no šarm nestratila a uplatnila sa ako moderátorka Dámskeho magazínu vo verejnoprávnej televízii. 

Moderátorka Majtánová zhadzuje kilá:
Zdroj: TASR

Moderátorka Majtánová zhadzuje kilá:
Zdroj: Instagram KM

Aktuálne vyzerá Karin na obrazovkách naozaj dobre, napriek tomu sa rozhodla doťuknúť svoju formu. Rozhodla sa, že zmení svoje stravovacie návyky pod dohľadom výživovej poradkyne a výsledky sa dostavili naozaj rýchlo. 

Dokonca lepšie, ako očakávala. „Včera som sa bola po dvoch týždňoch odvážiť u výživovej poradkyne a takto neveriacky som pozerala na tú váhu. Za dva týždne mám o 4 kilá menej, a to jem častejšie ako predtým,” informovala svojich fanúšikov na sieti Instagram. 

Moderátorka Majtánová zhadzuje kilá:
Zdroj: Instagram KM

Tajomstvo jej úspechu je v podstate veľmi jednoduché a vôbec nespočíva v žiadnom super zázraku, ale v pestrosti a pravidelnosti stravy. „Jesť pravidelne a všetko, pestro... aj zeleninku, ale aj mäsko, vajíčka, či dokonca chlebík, dokonca aj kávu a jeden pohár vínka si človek nie že môže, ale musí dopriať, všetko je to svojím spôsobom výživa, len sa treba naučiť, čo s čím pasuje, nenechať sa vyhladovať, nevynechať raňajky ani obed, ani večeru. A to pri mojej práci, veru, bol problém. nevadí, ideme ďalej, učíme sa celý život,” uviedla moderátorka. 

Moderátorka Majtánová zhadzuje kilá:
Zdroj: Instagram KM


Galéria

Karin Majtánová Karin Majtánová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články