°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Ostrihoňová už čoskoro rodí: Takto sa na pôrod pripravuje Sajfa... FOTO ako dôkaz!

Veroniku Ostrihoňovú čaká už o pár týždňov pôrod.
Veroniku Ostrihoňovú čaká už o pár týždňov pôrod.
Zdroj: Peter Brichta
22.07.2019 12:01

BRATISLAVA - Moderátorská dvojica Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) a Matej Cifra alias Sajfa (40) sa už čoskoro stanú rodičmi. I keď ide o ich prvého potomka, obaja zatiaľ zachovávajú pokoj a zbytočne sa pôrodom nestresujú. Prípravu však nepodceňujú. A chystá sa aj budúci otecko.


Dobrá príprava je kľúčom k úspechu. Postará sa o to, aby človek nezostal zaskočený v žiadnej situácii. Svoje o tom vie aj ostrieľaný moderátor Matej "Sajfa" Cifra. Ten prípravu nepodceňuje nielen v pracovnej sfére, ale ani v súkromnom živote.

Jeho manželku Veroniku totiž už o pár týždňov čaká prvý pôrod. A vyzerá to tak, že moderátor chce byť svojej polovičke čo najväčšou oporou a zachovať si chladnú hlavu. Aby stresovú situáciu zvládol s prehľadom, nadobudnuté vedomosti si poctivo zapisuje. Poznámkami sa najnovšie pochválil aj na sociálnej sieti.

Ostrihoňová už čoskoro rodí:
Zdroj: Instagram S.

To, že sa budúci otecko na svoje prvé dieťa teší, nám potvrdila aj samotná Veronika a prezradila, že keby mohol, materskú skúsenosť by si Sajfa vyskúšal pokojne aj na vlastnej koži. „Maťo je veľmi účastný celého tohto tehotenstva. Z týchto vecí on vôbec nemá nejaký stres, alebo ich nepovažuje za nejaké ženské veci. Ja si práve myslím, že on by ešte aj odrodil, aj oddojčil, keby mohol. Myslím si, že on je budúci otec, ako má byť," povedala markizáčka. A svojej partnerke plánuje moderátor pomáhať aj so starostlivosťou. „Ja si myslím, že to je úplne normálne, keď aj otec sa stará takýmto spôsobom, ak môže," skonštatovala Veronika. 

Ostrihoňová už čoskoro rodí:
Zdroj: Jan Zemiar

Zdá sa teda, že Veronika je v dobrých rukách.

Páči sa vám Sajfov prístup?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1017Galéria

Veroniku Ostrihoňovú čaká už Budúci otecko Sajfa sa Veronika Ostrihoňová a Matej Budúci rodičia Veronika Ostrihoňová Sajfa chce byť pre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články