°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Petra Vlhová ukázala frajera: TOHTO fešáka zbalila!

Petra Vlhová odokryla kúsok zo svojho súkromia.
Petra Vlhová odokryla kúsok zo svojho súkromia.
Zdroj: Instagram PV
09.07.2019 10:40

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Dočkali sme sa! O tom, že v živote Petry Vlhovej (24) je nejaký muž, sa šuškalo už nejaký ten čas. Naša najúspešnejšia lyžiarka však doposiaľ zaryto mlčala. Tomu je ale teraz koniec. Petra sa frajerom pochválila na sociálnej sieti. A je to poriadny fešák!


Petra Vlhová prelomila mlčanie a na svoj Instagram zavesila fotografiu, na ktorej však nie je sama. Na zábere je tiež sympatický mladý muž, na ktorom má športovkyňa nedbalo vyložené nohy. K fotografii Petra priložila srdiečko a jednoduchý komentár „Nič viac...". Zo záberu je vidieť, že dvojica má k sebe naozaj blízko. A to nielen v súkromí, ale aj v športe.

Petra Vlhová ukázala frajera:
Zdroj: Instagram P.V.

Podľa všetkého je totiž Petriným vyvoleným športový tréner a cestovateľ Michal Kyselica. Ten sám nie je vo svete šoubiznisu úplne neznámy. Na Instagrame má veľmi slušnú základňu fanúšikov. A niet sa čo čudovať. V minulosti totiž trénoval napríklad rapera Patrika Rytmusa Vrbovského (42) a spolupracoval aj s jedným z našich najlepších futbalistov Martinom Škrtelom.

Petra Vlhová ukázala frajera:
Zdroj: Instagram M.K.

Vyzerá to, že Petra si počas leta užíva okrem oddychu aj príjemné chvíle. Či vzťah so sexi športovcom časom potvrdí aj oficiálne, uvidíme.

Páči sa vám nový priateľ Petry Vlhovej?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1737Galéria

Petra Vlhová odokryla kúsok Petra Vlhová sa na Priateľom Petry Vlhovej je Michal Kyselica spolupracoval aj Sympatický tréner získal srdce Takéto telo má doma Petra Vlhová a Michal

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram M.K., Instagram P.V.

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články