Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Známa speváčka ukázala exotického frajera! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Známa speváčka ukázala exotického frajera!

Slovenská speváčka sa pochválila so svojím priateľom.
Slovenská speváčka sa pochválila so svojím priateľom.
Zdroj: pixabay.com
17.06.2019 05:45

BRATISLAVA - Tak tomu sa teda hovorí láska! Nie je ničím výnimočným, že slovenské celebrity sa neradi delia o svoje súkromie a tvária sa, že žiadne neexituje. Výnimkou nie je ani raperka Aless (20), ktorá už nejaký ten piatok tvorí pár s mimoriadne sympatickým mužom...


O tom, že blondínka má priateľa, sa dlho nevedelo. Hoci pravidelne koncertuje a komunikuje s fanúšikmi, tým, že po jej boku stojí priateľ, sa doteraz nepochválila. Najnovšie si však zrejme povedala, že už nemá prečo zatĺkať a svojho drahého "strčila" rovno do svojho najnovšie videoklipu s názvom Loyal.

Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: youtube.com

Sexi blondínka nám prezradila aj to, ako sa so svojím partnerom zoznámila. "Cez Instagram. Zazdieľala som jeho album a on si všimol skladby na mojom profile," prezradila nám Aless, keď sme sa jej spýtali, ako sa dala dokopy so svojou exotickou polovičkou.

Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: youtube.com

Priznala aj to, že romantický vzťah najprv neplánovali. Komunikovať začali kvôli práci, no napokon z toho vznikol vzťah, ktorý speváčka berie tak vážne, že svoju lásku ukázala aj v klipe. „Začali sme byť v kontakte a dohodli sme, že mi dá spoluprácu na album. Keď mi napísal, že má hotový "feat"na skladbu Loyal, rozhodla som sa ísť natočiť klip do USA," povedala nám Aless s tým, že odvtedy za svojím partnerom chodí aspoň raz za mesiac.


Galéria

Slovenská speváčka sa pochválila Speváčka Aless predstavila video To je on. Aless Aless sa svojím súkromím Speváčka Aless sa s Sympatický priateľ speváčky Aless Aless za priateľom do

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články