Dramatický pôrod Šmahelovej priateľky: Dcérka prišla na svet predčasne... Váži len 800 gramov! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Dramatický pôrod Šmahelovej priateľky: Dcérka prišla na svet predčasne... Váži len 800 gramov!

Martin Šmahel sa sral druhýkrát otcom.
Martin Šmahel sa sral druhýkrát otcom.
Zdroj: Jan Zemiar
28.06.2019 12:00

BRATISLAVA - Včera sme na Topkách informovali, že sa Martin Šmahel stal druhýkrát otcom. Jeho priateľka Beáta priviedla zo stredy na štvrtok na svet dcérku, ktorej šťastní rodičia dali meno Ema. Fitnes tréner o tom informoval na sociálnej sieti Instagram. Ako však neskôr prezradil, pôrod bol pomerne dramatický. Dievčatko sa totiž vypýtalo na svet predčasne!


Martin Šmahel príliš svoje súkromie verejne neprezentuje. O tom, že má priateľku, sa jeho fanúšikovia dozvedeli koncom septembra. A viac o svojej láske nehovoril... O to viac mnohých prekvapilo, keď v stredu v noci zverejnil na sociálnej sieti Instagram príspevok, v ktorom hovorí o troch dcérach. 

„Bol raz jeden kráľ, ktorý tri dcéry mal. A ten kráľ som ja! Martin, Beátka, Lili, Mia, Ema,“ napísal k obrázku troch detí Šmahel. A keďže sám Martin mal len Miu a jeho priateľka dcérku Lili, logicky z toho vyplynulo, že sa mu narodil ďalší potomok - dievčatko Ema. Markizácky exfarmár potom prezradil, že pôrod to bol v skutku dramatický.

„Priateľka mala celý deň kontrakcie a dieťatko sa narodilo v noci. Dcérka mala po prirodzenom pôrode iba 800 gramov a na svet sa vypýtala sama. Myslím si, že sa stalo asi najlepšie, čo sa mohlo. Akoby potrebovala viac miesta. Momentálne je v inkubátore, ale vyzerá to tak, že bude všetko v poriadku,“ prezradil pre markiza.sk Martin. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bol raz jeden kráľ, ktorý tri dcéry mal. A ten kráľ som ja! Martin Beátka Lili Mia Ema

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Šmahel (@martinsmahel),


Galéria

Martin Šmahel sa sral Týmto obrázkom oznámil Martin Martin Šmahel má dcérku Martin Šmahel

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram M.Š., Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články